Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  DOM WESELNY

__________________________________________________________________________________________

SALA MARGO W WIERZBINIE MOZE KTOS MI POLECIC
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: DOM WESELNY (0)   (23.03.2007 / 0:02)  karolka

     dodaj komentarz

polecam szczerze bylam w margo u oli i pawla rok temu a w tym roku w sierpniu ja i tomek bedziemy sie bawic na swoim weselu jedzonko bylo smaczne nad ranem bylo dostatnio i zaloga przemila organizacja super szefowa spoko caly czas nadzorowala margo godne zaufania
 Re: DOM WESELNY (0)   (28.03.2007 / 18:44)  kinga24

     dodaj komentarz

potwierdzam!!!!! bylam na sylwestrze i bylo zaaajefajnie i o dziwo pod kazdym wzgledem. piakna sala z super dekoracja. pieknie podane i smaczne jedzenie nawet o kawe nie trzeba bylo sie prosic bo zawsze byla na czas :))))
 Re: DOM WESELNY (0)   (28.03.2007 / 19:04)  mlody

     dodaj komentarz

byłem tam już 2 razy na weselu, swojego jeszcze nie planuje ale kto wie czy tam sie sam nie zgłosze. njlepsze wesela na jakich byłem,oczy wylaza na widok dekoracji potraw.czysto, miła obsługa,jedzenie -palce lizac. aż miło powspominac te nocki. polecam i życzę fantastycznej zabawy
 Re: DOM WESELNY (1)   (31.03.2007 / 23:12)  kama

     dodaj komentarz

bylam dzisiaj w margo i bardzo mi sie podobalo ale z terminami cienko a ja chce w lato zaproponowano nam srode i rabat sama nie wiem co robic napiszcie zdesperowani mlodzi
 ZAPYTANIE DO KAMY ; A TU CENA ...   (01.04.2007 / 12:46)  dana
      dodaj komentarz
ZAPYTANIE DO KAMY ; A TU CENA CI ODPOWIADA NIE JEST ZBYT WYSOKA JEZELI TWIERDZISZ ZE NA OSWIATOWEJ JEST ZA NISKA
 Re: DOM WESELNY (0)   (19.04.2007 / 12:44)  paulina

     dodaj komentarz

a czy ktoś mógłby mi podać jakieś namiary na tą salę, bo też planuję w niedalekiej przyszłości zmienić stan cywilny i szukam....
 Re: DOM WESELNY (3)   (22.04.2007 / 13:54)  kama

     dodaj komentarz

zobacz sama www.dwmargo.pl
jest slicznie ceny maje rozne i mi pasuje tak gustownie i elegancko i caly dom mamy dla siebie to nie hotel jek ktos mowi inaczej to sie myli i tam nie byl

 Re: Re: DOM WESELNY   (19.06.2007 / 12:17)  marfi81
      dodaj komentarz
Witam wszystkim serdecznie,

Gratuluje tym, którzy już po i powodzenia życzę wszystkim , którzy przed :)
Ja należę do tych szczęśliwców, którzy jeszcze przed i wkładamy z narzeczoną i z rodzicami dużo energii w przygotowania. Niestety nie wszystkie sale weselne są przyjazne i rzetelne. Właśnie się dowiedzieliśmy, że zostaliśmy oszukani przez Dom Weselny Margo w Wierzbinie. Co prawda mamy jeszcze dokładnie rok do ślubu, ale wszystko jest już zaklepane na termin. Kościół, orkiestra no i byłą też sala... Teraz znaleźliśmy sie w zasadzie w krytycznej sytuacji. Niby jeszcze rok, a z czerwcowym terminem na salę są olbrzymie problemy...
Polak mądry po szkodzie i dopiero teraz wnikliwiej przeanalizował różne fora weselne i zobaczył jak wiele nie pochlebnych uwag jest dotyczących sali Margo... Nikomu nie życzę przechodzić tego co my teraz przechodzimy... :) Pozdrawiam serdecznie i uważajcie :)
 Re: Re: Re: DOM WESELNY   (20.06.2007 / 19:38)  ola
      dodaj komentarz
Hej,
Kolego masz szczescie w nieszczesciu. Byłam tam kiedys i całosc nie robiła najlepszego wrazenia!!! tragedia!!! naj jedzeniem latały jakies meszki , juz nie mowie o smaku- okropnosc ;/ a tak pieknie wszystko wyglada na stronie !!! no coz jak sie leci tylko za kasa to tak sie KURDE konczy!!
 Re: Re: DOM WESELNY   (20.06.2007 / 17:32)  kancik
      dodaj komentarz
Prawda . Moi znajomi też zostali potraktowani nienależycie . Pierw wszystko było umówione , przyszedł ktoś dał więcej kaski i po robocie
 Re: Re: DOM WESELNY   (20.06.2007 / 20:12)  mandy35
      dodaj komentarz
Co do domu weselnego Margo w Wierzbinie , również go nie polecam. Pani organizująca wesela jest poprostu nieuczciwa, łasa na pieniądze ,a jakość usług jest żałosna.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie