Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala Afrodyta Józefów

__________________________________________________________________________________________

czy ktoś z was robił tam wesele? to jest nowa sala i nic nie mogę znaleźć na jej temat, ale jest piekna:))
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sala Afrodyta Józefów   (01.02.2007 / 21:49)  Magda

     dodaj komentarz

sala wygląda pięknie!!! chyba pojadę zobaczyć ją na żywo, napisz mi coś wiecej tzn. ile od osoby, ile jest posiłków itp...
 Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (02.02.2007 / 0:08)  justa
      dodaj komentarz
ja w sobotę jadę podpisywać umowe więc wtedy będę już wszystko wiedziała:) Na razie wiem, że sala jest na 260 osób, jest piękny wielki park z fontanną:) od osoby płaci się sporo niestety bo 170 zł. Jest 6 gorących posiłków, menu jest na prawdę bogate bo już je dostałam:) Mam nadzieje że będzie dobrze, chociaż szkoda że nikogo nie znam co się tam bawił. A 17 lutego jadę tam zobaczyć sale jak już będzie naszykowana na wesele:) A Ty kiedy planujesz ślub?
 Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (02.02.2007 / 18:41)  Magda
      dodaj komentarz
dla mnie sala jest za duża bo ja robię wesele na jakies 130 osób, chcieliśmy w tym roku wziaść ślub ale jest duzy problem z salą więc chyba będziemy zmuszeni poczekać do 2008r. myśle że wybraliście naprawde ciekawą sale. ŻYCZĘ POWODZENIA
 Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (13.05.2007 / 12:49)  olcia
      dodaj komentarz
Mam pytanie, czy ktoś może mi coś powiedziec na temat jedzenia w Afrodycie?? Będę wdzięczna za szczere opinie, nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Pozdrawiam uczestników forum.
 Re: Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (19.05.2007 / 11:33)  jusis
      dodaj komentarz
ja mam tam wesele zarezerwowane na sierpień. Słyszałam że na początku jedzenie było średnie( tzn. jak tylko zaczęli działać), ale teraz podobno się poprawiło bo moi znajomi się tam ostatnio bawili. A ty kiedy masz tam wesele?:)
pozdrawiam
 Re: Re: Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (24.05.2007 / 9:10)  olcia
      dodaj komentarz
a ja mam miesiąc po Tobie hihi. Sluszalam wlasnie rozne opinie o jedzeniu dlatego sie zapytalam:)
Pozdrawiam
 Re: Sala Afrodyta Józefów   (31.01.2007 / 18:41)  Magda

     dodaj komentarz

mogę prosić o jakiś namiar na tą sale? sama jestem na etapie szukania sali właśnie w tych okolicach!
 Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (01.02.2007 / 11:02)  justa
      dodaj komentarz
sala jest piekna:) www.sala-afrodyta.pl Napisz co o niej myslisz:)
 Re: Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (11.02.2007 / 10:34)  autor: marta.dudekplus@wp.pl
      dodaj komentarz
witam to est koło legionowa a nie józefowa? tak?
 przepiękna sala i bardzo smacz...   (25.02.2007 / 17:23)  ania24
      dodaj komentarz
przepiękna sala i bardzo smaczne jedzenie, najładniejsza sala w legionowie, polecam wszystkim- terminy wolne na 2008, mila obsluga, sympatyczne szefostwo,
 Re: przepiękna sala i bardzo smacz...   (28.02.2007 / 15:18)  jusis
      dodaj komentarz
bawiłaś się tam na weselu? Ja już zarezerwowałam termin:)) A napisz, czy jedzenia jest dużo?:) i czy sala jest ładnie udekorowana
 Re: Re: przepiękna sala i bardzo smacz...   (06.03.2007 / 17:02)  ania24
      dodaj komentarz
ja mialm tam wesele !!!!!!!!!!!!!!sla jest udekorowana tak jak teraz, czyli to jest staly wystroj ale jak chcesz cos dodac od siebie to mozna.jedzenia jest fullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll,obsluga mila,mlodzi chlopacy.szef i szefowa bardzo sympatyczni mlodzi ludzie.warto tam zrobic wesele.
 Re: Re: Re: przepiękna sala i bardzo smacz...   (06.03.2007 / 17:03)  ania24
      dodaj komentarz
a kiedy planujesz wesele??
 Re: Re: Re: Re: przepiękna sala i bardzo smacz...   (07.03.2007 / 21:45)  jusis
      dodaj komentarz
wesele mam dopiero w przyszłym roku w sierpniu a i tak zarezerwowałam ostatni wolny termin na ten miesiąc:)))
 Sala Afrodyta Józefów   (25.09.2007 / 11:33)  fistasia
      dodaj komentarz
Napiszcie o wolnych terminach na sierpień - październik 2008 w afrodycie, podobno juz nie ma, ale jakby ktos wiedzial że cos sie zwolnilo prosze o info. Cena na 2008rok to 170 zł tak?
 Re: Sala Afrodyta Józefów   (29.09.2007 / 10:47)  jusis
      dodaj komentarz
ja rezerwowałam w styczniu to było 170,a teraz słyszałam że już jest 190, ale to musisz się upewnić. A z miejscami rzeczywiście jest chyba kiepsko, bo już nawet niedziele rezerwują na wesela:)
 Re: Sala Afrodyta Józefów   (24.06.2008 / 14:25)  sikoreczka

     dodaj komentarz

jeśli chodzi o salę to fakt super - świetny wystrój, bardzo elegancko, bar zaopatrza się samemu w alkohol a drinki robi barman. ale do jedzenia mam wiele uwag - przede wszystkim za mało , za szybko sprzątaja po gorących daniach i niektóre potrawy nie za specjalne.
byłam tam na weselu około 180 osób i jedzenia było na prawde mało - nie starczało dla wsdzystkich czy mięsa czy ciasta ( tylko sękacza wszeędzie było dużo ) a np sernika po dwa kawałki na talerzu
barszcz biały czy to żurek - wstrętny śmierdzi na odległość
gdy stawiali gorące dania jak kogoś nie było na miejscu ( np tańczył czy wyszedł ) to przeszli dalej i nic nie dostałeś
także ja bym się rozejzała za inna chyba , że się poprawiło

 Re: Re: Sala Afrodyta Józefów   (26.03.2009 / 21:53)  narzeczona
      dodaj komentarz
Jak bylam ogladać tę salkę to naprawdę jej wygląd mnie urzekł- a musze przyznac ze jestem wybredna.. Z Zewnatrz tez bardzo przyzwoicie! Bardzo fajne wrazenie naprawde! Jednak slyszalam rozne opinie o jedzeniu.. moze ktos kto tam organizowal/ badz goscil moglby sie wypowiedziec? Nie wiem czy sie decydowac.. poza tym zdziwilo mnie takze menu jakie dostalam w postaci listy wszystkich dan. Eleganckie hotele zazwyczaj oferuja gotowe zestawy... Bede wdzieczna za odpowiedz..
 Re: Sala Afrodyta Józefów   (01.01.2014 / 10:06)  klient

     dodaj komentarz

Witam,

wczoraj byliśmy tam na zabawie sylwestrowej. Nikomu nie polecam. Jedzenie podano stare. Obsługa nieprofesjonalna - np. gdy kelnerce zbił się kieliszek nad daniem to zostawiła je ze szkłem na stole. Po grzecznym zgłoszeniu kelnerowi, że jedzenie jest nieświeże właściciel w bardzo agresywny sposób z użyciem przekleństw do mnie - klienta wyrzucił nas z sali. I tak dobrze, że nas nie pobili. Wg mnie nie tak traktuje się Klientów. W normalnej restauracji szef kuchnii dziękuje za sugestie ze strony klientów. Tutaj za grzeczne zwrócenie uwagi, że jedzenie jest stare o mało nas nie pobito. Szkoda bo bawiliśmy się miło i kulturalnie w gronie naszych znajomych. Czuję wielki niesmak!

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie