Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala weselna GASTRO-MIX okolice Umiastowa

__________________________________________________________________________________________

Szukam opinii na temat sali weselnej Gastro-mix. Czy ktoś urządzał tam wesele lub bawil się tam? Ta sala jest niedaleko Dworku Akant. Proszę, pomożcie mi podjąć jakąś decyzję, bo nie chciałabym kupować kota w worku.
Dzięki!

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 To nie jest sala tylko firma c...   (13.08.2007 / 19:07)  malgosia123

     dodaj komentarz

To nie jest sala tylko firma cateringowa która również organizuje wesele a właściciel tej firmy ma tez swoja sale w Ozarowie Maz. (obok umiastowa) Serdecznie polecam miałam przyjemność bawić się u właściciela tej sali pan Andrzej jest bardzo miły i załatwi wszystko co będziecie chcieli za nie duże pieniądze. Jest smacznie miło i przytulnie. Jest świetna obsługa i bardzo uprzejma. Sala jest po generalnym remoncie jest totalnie nowy wystrój nowa podłoga (wykładzina) oraz parkiet do tanca. Sala nie posiada żadnych filarów tylko wolna przestrzeń i bez problemu pomieści 300os. Ja się bawiłam na 225os weselu i nie wyło wcale ciasno. Można wynająć sobie pokuj stego co pamiętam jest ich 6 lub 7 i są w przystępnej cenie Jeżeli zmęczy was zabawa można przejść się po pięknym ogrodzie. Kontakt do pana Andrzeja XXXXX943 Bardzo polecam!!!!!!!!!!!!11
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie