Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  SZYBA AWARYJNA zespół muzyczny

__________________________________________________________________________________________

Kapela czteroosobowa ,muzyka na żywo ,dla Was pojedziemy na drugi koniec Polski ,zagramy ,zaśpiewamy ,rozbawimy towarzystwo , stworzymy ciepły pełen humory nastrój,w ciągu dwudziestu lat nabraliśmy doświadczenia jak poprowadzic i uświetnic Waszą imprezę ,perkusja akustyczna,gitara basowa,gitara prowadząca,klawisze i śpiew solistki oraz muzyków przeniosą Was w wir tańca,zabawy i radości.
Zapraszamy na próby abyście mogli nas posłuchac do Kobyłki al.Jana Pawła II
w Domu Kultury.tel 022-781-64-88 kom.603324614 -Krzysztof


________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: SZYBA AWARYJNA zespół muzyczny (2)   (30.12.2006 / 15:42)  muzyk

     dodaj komentarz

Tego waszego śpiwu to juz wiecej nie chce słuchać! Poprostu tak popsuliscie jedno wesele ze mlodzi do tej pory czuja sie oszukani,-ja wiem jedno koledzy nie graja na żywo tylko czasem dogrywaja...byscie lepiej dali na emisje glosu dla wokalistki bo ciezko tego sluchac...A i czasem zestrojcie sie ze soba bo jak dogrywacie to....słychac....Pozdrawiam z Nowym Rokiem...
 Re: Re: SZYBA AWARYJNA zespół muzyczny   (04.01.2007 / 20:31)  Krzysztof
      dodaj komentarz
Ja mogę zrozumiec, że komuś nie podobał się śpiew członków zespołu, gdzie dwie osoby zawodowo przygotowane są do tego,ale nie mogę dopuścic do pomówienia,że kapela dogrywa, lub podpiera się podkładami.Mogę tylko byc zadowolonym z tego, że nawet "MUZYK"-jakim sie określiłeś nie potrafił rozpoznac muzyki w wykonamiu naszej kapeli od dobrze zrobionych podkładów.
Lepszego ucha w Nowym Roku
 Re: Re: SZYBA AWARYJNA zespół muzyczny   (04.01.2007 / 20:42)  stefan
      dodaj komentarz
jak muzyk tak "slyszy" muze to niech robi zdjecia lub zbiera miod bo potem to juz tylko samoobrona
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie