Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie

__________________________________________________________________________________________

Czy ktoś z Was miał może wesele w sali w Pruszkowie na ul. Miodowej??? Bardzo nam zalezy na opiniach, bo chcemy podpisac umowę... gdyby ktoś dysponował zdjęciami z sali (w trakcie przyjęcia) to też poproszę. Byliśmy tam dziś, ale niestety nie mają teraz wesel i nie ma dekoracji. Chcemy zobaczyć, jakby to wyglądało, jak już jest dekoracja na stołach i ścianach. Z góry serdecznie dziękujemy, za każdą opinię (jedzenie, obsługa itd).
Pozdrawiamy Ania & Krzysiek

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 także ciekawa jestem jak sala ...   (23.11.2006 / 9:37)  sylwia

     dodaj komentarz

także ciekawa jestem jak sala wyglada po przystrojeniu...- wierze w dobry gust właścicielki, zdecydowaliśmy z narzeczonym miec właśnie tam wesele. Sala już sama w sobie jest dekoracją... 30.grudnia 2006 będzie tam wesele więc mozna obejżeć salę udekorowaną i zastawione stoły. ...Na przyszły rok przed salą ma być jeszcze fontanna,...do nastepnego roku będzie jeszcze lepiej niż teraz. Co do obsługi - wiem że barmanką jest kobieta, a kelnerki młode i miłe ( jedna z nich to moja koleżanka), na tą ekipe nigdy nie było skarg. Co do jedzenia to, byłam wcześniej na weselu w innej sali małgorzata gdzie wcześniej pracowała ta ekipa i zarówno ja ijak i znajomi nie mieliśmy doniczego zastrzeżeń, wszystko apetycznie wyglądało ale również smakowało.
 Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (23.11.2006 / 16:39)  Ania

     dodaj komentarz

No tak, właśnie nam tez tak ta kobieta powiedziała, że można zobaczyć przed świętami, albo przed sylwestrem, jak tam weszłam i zobaczyłam te łabędzie.... hmmmm.... robi wrażenie, tylko, że te terminy. A Wy kiedy macie??? :( musielibyśmy rok poczekać, jeszcze mamy do wyboru Stawisko Klaudyn, (na zewnątrz piękne, ale w środku,,,, na fotkach kiepsko wygląda, jedziemy zobaczyć w "real" , to sie okaże. Do tego tam mamay daleko :( zobaczymy... dzięki, pozdrawiam
 Re: Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (23.11.2006 / 17:53)  penelope
      dodaj komentarz
moim zdaniem sala na miodowej jest o dwie klasy wyżej niz klaudyn stawisko, ale te terminy.....
No właśnie, wolelibyśmy w Pruszkowie, mamay tam 5minut od domu, kurcze,może coś się zwolni... Klaudyn na zdjęciach jest piękny, to zielone otoczenie... chociaż sala średnia :/ na fotkach przynajmniej, no i opinie o Klaudynie, różne bywają (raczej negatywne). Zobaczymy, liczę na więcej opinii, jeszcze mamay czas, bo na 2008 to nie sądzę aby ludzie rezerwowali akurat już teraz... kobieta ma zajęte dopiero 4 soboty dopiero. Pozdrawiam
 Co macie na myśli pisząc "te ...   (24.11.2006 / 10:26)  Marta
      dodaj komentarz
Co macie na myśli pisząc "te terminy"? Już jest tłoczno? My planujemy na 2008, czyżby już trzeba było być czujnym z salą?
 Re: Co macie na myśli pisząc   (24.11.2006 / 17:36)  Ania
      dodaj komentarz
No niestety, na 2007 nie ma już nic!!! My zaczęliśmy szxukać rok przed weselem... i jak się okazało za późno :( a na letnie miesiące 2008 już radzę polować, bo tam np. mają już zajęte czerwiec i sierpień... pierwsze dwie soboty o ile dobrze pamietam. Ale chociaż ja chcę konkretną datę, to jeszcze nie zgłupiałam, poczekam do wiosny, może coś gdzieś się zwolni ... a jak nie to rezerwuję na czerwiec 2008 , pozdrawiam i powodzenia
 Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (30.11.2006 / 0:40)  OLA

     dodaj komentarz

nie zwlekaj jak ci sie podoba sala to nie zwlekaj ja czekalam i ktos zajol moj termim a teraz nie wiem co robic ???
 Re: Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (30.11.2006 / 22:01)  Ania
      dodaj komentarz
No tam, tylko, że widzisz, nam zalezy jednak na roku 2007 :( a tam musielibyśmy rok poczekac. A czekamy już sporo... wszystko przez te sale, rezerwacje.. znaleźliśmy jeszcze jedną salę :) zobaczymy, tez ładna.pozdr
 Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (04.01.2007 / 14:55)  Magda

     dodaj komentarz

Muszę się przyznać, że sala jest bardzo ładna, na tle innych sal weselnych się bardzo wyróżnia jeśli chodzi o wystrój w środku, jedzenie równiez jest bardzo dobre, obsługa miła...polecam
 Re: Sala weselna na Miodowej w Pruszkowie - opinie   (20.01.2007 / 20:26)  patrysia

     dodaj komentarz

Poprosze o numer telefonu na ta sale? ppaja@wp.pl
 502-359-738 to jest numer tele...   (30.06.2007 / 23:15)  kasia333
      dodaj komentarz
502-359-738 to jest numer telefonu
 lub 502-359-231   (30.06.2007 / 23:15)  kasia333
      dodaj komentarz
lub 502-359-231
 My właśnie zarezerwowaliśmy na...   (31.01.2007 / 12:01)  marta

     dodaj komentarz

My właśnie zarezerwowaliśmy na sierpień 2008. Rychło w czas. to była osatania wolna sobota sierpniowa. A swoją drogą paranoja - 1,5 roku wcześniej a już natłok. A sala - rzeczywiście robi wrażenie. Pozdrawiam
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie