Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Polecam rest."CROATIA" - Łomianki

__________________________________________________________________________________________

Witam, jestem już po własnym ślubie (lipiec 2006), więc wszystkim poszukującym polecam restaurację CROATIA przy ul. Kolejnowej 15 w Łomiankach. W cenie menu 130 zł od osoby na stołach znalazło się mnóstwo naprawdę pysznego jedzenia z 4 ciepłymi posiłkami, tortem (polecam rewelacyjny śmietanowy!!),ciastem, owocami, szmpanem i chlebkiem na powitanie, herbatą i kawą bez ograniczeń. Po naszej stronie leżał zakup napojów i alkoholu (co ważne nie jest pobierane tzw. "korkowe) Obsługa byłe rewelacyjna - szybka i sprawna, czyste talerzyki pojawiały się na stołach bardzo często. Restauracja ma swoja stronę w internecie, jednak zamieszczone na niej zdjęcia nie oddają jej rzeczywistego wyglądu - faktycznie sala jest dużo ładniejsza - polecam ją pod każdym względem, nie było nawet jednej rzeczy, która budziłaby moje zastrzeżenia. Zdecydowanie polecam!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Polecam rest.   (21.07.2008 / 12:08)  ema

     dodaj komentarz

witam,wiem,że już dwa lata minęły od Pani wesela,ale nie mogę nigdzie znaleźć innych opinii na temat tej restauracji :( ja mam zamiar zrobić tam wesele w przyszłym roku na ok.150 osób.Czy Pani zdaniem nie będzie tam trochę ciasno?Czy są tam jakieś pokoje czy tylko sama restauracja?Nie mogłam się za wiele dowiedzieć od właścicieli gdyż ssą właśnie na urlopie i dopiero za tydzień jestem umówiona z Nimi na spotkanie,a ciekawość mnie już zżera...
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie