Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  zdegustowany nowy temat

__________________________________________________________________________________________

to znowu ja krorek nie stawiam bo widze ze cie draznia zespoly tez sa rozne dobre i zle ale czy takie wazne jak sie komus podoba to niech graja niewazne jak aby ktos chcial sluchac co ty na to przylaczcie cie do dyskusji nieznajoma
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: zdegustowany nowy temat   (11.11.2006 / 14:37)  nieznajoma

     dodaj komentarz

czesc czemu nik nie chce pisac ? mysle znacie uczciwych wlascicieli takich milych moze znacie mila obsluge jakas fajna sale na wesele
 cze również prowadze kapele al...   (11.11.2006 / 15:21)  mario

     dodaj komentarz

cze również prowadze kapele ale teraz muszę się z tobą zgodzić wsprawie zespołu reflex byłem ostrożny odpisując na ich ogłoszenie ale faktycznie oni myśla że oprucz nich nikt się nie liczy to co ten gości wypisuje zaczyna denerwowac przykład ktoś prosi o opinię sali a ten wcina że grał tam i było super a jak był jako gość to już tak dobrze nie było co ma piernik do wiatraka , ciekaw jestem jak on prowadzi takie wesele jak myli tematy na forum niech uważa żeby nie pomylił młodych ze świadkami. pozdrawiam
 Re: zdegustowany nowy temat   (07.12.2006 / 13:43)  karolek

     dodaj komentarz

siema jestem kelner denerwuje mnie ze wszyscy mysla ze ich okradam ze musza patrzec na rece pilnowac cala zaloga sie stara a oni tacy wdzieczni szefowa jakby zobaczyla cos takiego to po robocie i nie bylo by przepros a pozatym co tydzien to samo wole zjesc cos innego
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie