Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO

__________________________________________________________________________________________

Słyszałam od paru osób którzy tam byli że w domu weselnym MARGO jest słabe jedzenie i nie za dużo.Proszę o waszą opinie
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (08.11.2006 / 21:51)  narzeczona

     dodaj komentarz

od kogo to słyszałaś? wręcz przeciwnie, smaczne jedzonko i cały czas donoszone świeże, wiem bo byłam i sprawdziłam:))
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (08.11.2006 / 21:52)  narzeczona

     dodaj komentarz

od kogo to słyszałaś? wręcz przeciwnie, smaczne jedzonko i cały czas donoszone świeże, wiem bo byłam i sprawdziłam:))
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (09.11.2006 / 14:20)  WIOLA

     dodaj komentarz

słyszałam o tym od znajomych którzy tam byli na weselu.Ostatnio też dowidziałam sie u kosmetyczki że ktoś tam był i też narzekał na jedzenie.
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (09.11.2006 / 14:21)  WIOLA

     dodaj komentarz

słyszałam o tym od znajomych którzy tam byli na weselu.Ostatnio też dowidziałam sie u kosmetyczki że ktoś tam był i też narzekał na jedzenie.
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (09.11.2006 / 17:06)  Monik

     dodaj komentarz

Wiola a co slyszalas u fryzjera ? jestem ciekawa
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (10.11.2006 / 21:59)  Karol

     dodaj komentarz

ja chodze na silownie i tam nic takiego nie slyszalem
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (11.11.2006 / 14:43)  OLA

     dodaj komentarz

Ja pisalam ponizej i ide na sylwestra do Domu Weselnego Margo bylam ze znajonymi w zeszlym roku i nikt z nas glodny nie wyszedl orkiestra byla super jedzonko pychota i sliczne obsluga przemila a ty Wiolu siedz w domu
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (11.11.2006 / 17:47)  dotka

     dodaj komentarz

popieram olę! wiola nie wierz plotkom tylko sama sprawdź
 Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (11.11.2006 / 17:48)  dotka

     dodaj komentarz

popieram olę! wiola nie wierz plotkom tylko sama sprawdź
 Re: Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (12.11.2006 / 22:43)  żonka
      dodaj komentarz
ja także musze przyznać ,że jedzenie nie jest najlepsze w tym domu weselnym.Byliśmy tam w pażdzierniku na weselu i z przykrością stwierdzam,że rosołu nie dało się zjeśc a flaki tez smakowały byle jak.Poza tym uważajcie jak będziecie organiozowali wiejski stół-po weselu wszystko znika na zapleczu a następnego dnia prawie nic z niego nie zobaczycie.Znajomi,którzy organizowali tam wesele na poprawinach dostali raptem pokrojone skandaliczne ilości na małych półmiskach-podobno więcej nie było.BZDURA.Wszyscy widzieli ile zostało.Po prostu pilnujecie lub poinformujcie kelnerów by nie ruszali wam jedzenia.W końcu za to płacicie i to wy decydujecie co z nim zrobicie.
 Re: Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (13.11.2006 / 11:47)  OLA
      dodaj komentarz
bruzdzisz podpisz sie pod tymi slowami ktory pazdziernik i jak sie nazywaja mlodzi i jak ty sie nazywasz to dopiero dam wiare a moze zazdroscisz bo twoje wesele nie bylo takie piekne
 Re: Re: Słyszałam o słabym jedzeniu w dw MARGO   (15.11.2006 / 20:57)  żonka
      dodaj komentarz
Po pierwsze nie jestem zazdrosna,bo swojego wesela jeszcze nie miałam(będzie w kwietniu:) ).Po drugie nie widzę powodów dla których miałabym podawac swoje dane czy datę wesela-swoją drogą ciekawe czy masz jakis wgląd w to kto i kiedy miał wesele w tym domu? Nie jestem z żadnej konkurencji i moim celem nie jest robienie złej reklamy lecz to by w przyszłości takie rzeczy sie nie powtarzały.Sama z chęcia zorganizowałabym tam wesele,lecz z przyczyn wyżej podanych zrezygnowalismy.Smutne jest to,że gdy tylko ktoś zaczyna pisać zastrzeżenia pojawiaja się takie osoby jak Ty i oskarżają o kłamstwo.Ja piszę to tylko po to by ustrzec przyszłych młodych przed niepotzrebnym stresem czy niezadowoleniem.Wiadomo,ze jedzenie może i nie jest najważniejsze ale wypadałoby aby smakowało.Uważam ,że właściciele powinni się bardziej postarać, w końcu klient nasz pan .Zreszta to nie pierwsze forum ,gdzie ludzie piszą negatywne wypowiedzi o Margo-coś w tym musi być.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie