Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy..."NOWA SALA RUDA"

__________________________________________________________________________________________

Witam! Polecam niezwykłą salę weselną "RUDA" znajduje się ona 30km od Warszawy jadą w kierunku---Wołomin---Radzymin.
Polecam dlatego, że ta SALA ma setki plusów które mogą właśnie Tobie(Wam) Przypaść do gustu...
Mamy do dyspozycji 2 sale : taneczną i jadalną obie pięknie udekorowane (sezonowo odnawiane) pozatym zaplecze, wygodne łazienki itp. Sala dysponuje własną ZASTAWĄ STOŁOWĄ (arkopalową) i Wspaniałymi, wyściełanymi drewnianymi krzesłami !!! poza tym w CENIE znajdują sie wszelkie dodatki typu: Obrusy, stół wiejski, barek, świeczniki. WSZYSTKO NAPRAWDE W PRZYSTĘPNEJ CENIE!!! Sala optymalnie pomieści do 240 osób. POLECAM BO WARRRTTTTOOO!!! Wszelkie informacje Śmiało 0502988887 Ps. Zdjęcia sali itp moge przesłać emailem:)

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 człowieku zamieść ogłoszenie a... (2)   (03.11.2006 / 19:35)  arek

     dodaj komentarz

człowieku zamieść ogłoszenie a nie zaśmiecaj forum !! potem ludzie dzią sie że jest tyle postów bez odpowiedzi , skoro tylu głąbów zamiast zainwestować w reklame to przechwalają swoje sale lub papele jako wdzięczni " goście" normalnie mnie żołądek boli na samą myśl o tej sali skoro w tak naiwny sposób ktoś ( właściciel" reklamuje ową sale...--> " pięknie super ,,, itp, itd."
 Odpowiedź do CZŁOWIEKA:)   (04.11.2006 / 13:16)  Właściciel sali...
      dodaj komentarz
Słuchaj...To nie twoja sprawa jak ja czy kto inny puszcza ogłoszenia lub reklamuje się! Wiec wypraszam sobie ... takie komentarze!!! Widać zreszta ze jestes człowiekiem niekultralnym masz kompleksy i nie potrafisz poanować nad zazdroscią:) POZDRAWIAM lecz się :)
bardzo bym prosiła o zdjęcia i dokładny adres tej sali tylko jak najszybciej bo czas szybko u mnie leci pozdrawiam i z góry dziękuje
 Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy... (0)   (04.11.2006 / 11:52)  aga

     dodaj komentarz

ja poprosze zdjecia sali:)na mail
agaddd@o2.pl

 Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy... (1)   (10.11.2006 / 19:33)  RAFAELLO

     dodaj komentarz

WYJĄTKOWA sala i naprawdę rozsądne pieniążki POLECAM!
 Re: Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy...   (10.11.2006 / 20:31)  KRZYSZTOF.
      dodaj komentarz
Może napisz dokładniejsze namiary na ten obiekt.Jakiś kontakt telef, czy tam inny.
 bardzo dobrze że dałeś to ogło... (1)   (11.11.2006 / 14:35)  mario

     dodaj komentarz

bardzo dobrze że dałeś to ogłoszenie ,a co do tego komentarza ponirzej to olej ob jeżeli ktoś kogoś tak nazywa na necie to jest cinias
 Re: bardzo dobrze że dałeś to ogło...   (29.11.2006 / 19:09)  zdegustowany
      dodaj komentarz
Mam bardzo dziwne wrażenie że tą sale zachwala ten sam pan adam z zespołu reflex....
 Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy... (0)   (05.12.2006 / 21:08)  autor: maad30@op.pl

     dodaj komentarz

ja poprose o kilka fotek sali
pozdrawiam

 Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy... (0)   (15.06.2007 / 11:45)  kate

     dodaj komentarz

jeśli to jeszcze aktualne to również poproszę klika fotek oraz więcej szczegółow na maila kapl2@wp.pl
 Re: NAJLEPSZA SALA 30KM od Warszawy... (1)   (12.09.2007 / 18:32)  gofer76

     dodaj komentarz

ja tez bym poprosiła o fotki albo namiary na str internetowa

 Witam, byłam tam weselu w kwie...   (22.11.2007 / 19:43)  marlena
      dodaj komentarz
Witam, byłam tam weselu w kwietniu i sama będę miałą w sierpniu :)
Z chęcią komuś podeślę trochę fotek (oczywiście z tegoż wesela)

Pozdrawiam Marlena
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie