Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  "CRYSTI" Polski Dom

__________________________________________________________________________________________

Bardzo proszę o wszelkie uwagi, sugestie dotyczące tego miejsca. Jak wygląda obsługa, jedzenie itp. Będę wdzięczna. Dziekuję.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Opinia na temat wesela   (29.06.2012 / 20:34)  tomasz

     dodaj komentarz

Witam bylem na ostatnim weselu w ubiegla sobote 23 06 2012. A przyznam ze od 3 lat jestem dosyc czesto u Panstwa Wojtczuk na weselach i musze stwierdzic z zadowoleniem ze jezeli chodzi o strone kuchni i jedzenia jestem bardzo milo zaskoczony. Jedzenie jest bardzo dobre i smakuje wszystkim goscia, bardzo smakowala mi zapiekanka z ziemniakow ktorej nigdy wczesniej nie jadlem u Panstwa zeberka w sosie barbecue przepyszne wrecz rewelacja bede polecal wszystkim. W pórwnaniu do wczesniejszej kuchni to niebo a ziemia. Wczesniej jedzenie bylo zimne bez smaku kiepsko doprawione tak jakby gotowal 70 letni kucharz bez znajomosci kuchni :))) Teraz jest rewelacja Oby tak dalej Panstwo Wojtczuk
 polecam, sama zarezerwowałam s...   (20.11.2006 / 11:45)  Marysia

     dodaj komentarz

polecam, sama zarezerwowałam sobie tam termin na wrzesień 2007 po tym jak moja przyjaciółka robiła w Polskim Domu wesele w sierpniu 2006. Obsluga bardzo dobra, jedzenie obfite i zostaje dużo na poprawiny. Smaczne...I piękne sale i nie było problemu z zagłszaniem się zespołów i mieszaniem sie gości ( mają dzielony parking i oddzielne wejścia) - a tego najbardziej się balismy:-) Bo o reszcie słyszeliśmy wczesniej dobre opinie.powodzenia!
 Re:   (01.12.2006 / 23:56)  ania

     dodaj komentarz

ja przeciwnie - odradzam. jedzenie słabe male porcje zimne i zdecydowanie kiepska obsluga. a najgorsze bylo to ze gospodarze sali przez cala impreze siedza na sali i obserwuja. taka jest moja ocena jako goscia. moi znajomi ktorzy przygotowywali tam wesele nie byli zadowoeni a wrecz wstydzili sie wobec gosci bo z jedzeniem byla totalna klapa
 Re:   (13.12.2006 / 11:13)  joanna

     dodaj komentarz

miałam tam wesele, polecam, moj brat znowu bedzie robil w Crysti wesele w 2007 roku i serio plecam bo dobre jedzenie i duzo tego zostaje na poprawiny lub do domu. Bylismy bardzo zadowoleni!polecam
 W "Crysti" Polski Dom w Ziel...   (14.06.2011 / 1:04)  aznino
      dodaj komentarz
W "Crysti" Polski Dom w Zielonce mieliśmy, z moją obecnie małżonką, wesele 22.05.2010. Bardzo nie spodobało mi się to jak nas potraktowano ale po samym weselu postanowiłem przysłowiowo machnąć ręką.
Teraz, ponad rok po owej imprezie, gdy wciąż odbija mi się ona gorzką czkawką za każdym razem gdy oglądam zdjęcia, postanowiłem dać upust swojemu niezadowoleniu.
Z Panią Wojtczuk (właścicielką) podpisaliśmy umowę na 200 osób z zastrzeżeniem, że za każde 10 osób mniej cena wzrasta o 5zł za osobę. Było to na półtora roku przed planowanym przyjęciem. W trakcie jak zbliżaliśmy się do owego, najważniejszego dnia w życiu, wpłacaliśmy kolejne raty, powoli traktowano nas inaczej... Na sam koniec gdy po potwierdzeniu 191 osób przyjechałem wpłacić ową ostatnią ratę za takąż liczbę talerzy Pani Wojtczuk zaczęła wywierać presję na domówienie dodatkowych płatnych potraw w stylu tatar, lody itp. Gdy pomimo nacisku stanowczo odmówiłem zasugerowała mi wprost, że ją oszukuję i powiedziała cytuję: "Jak wy mi tak to ja wam też tak będę".
Oczyswistym jest fakt, że przy 9ciu osobach mniej właścicielka dostała (przy cenie 160 za talerz ustalonej na półtorej roku przed imprezą) 1440zł mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że wpłaciliśmy tym ludziom, przy masie dodatkowych opcji tj. wiejski stół, kwiaty, wynajem pokoi, itp. ponad 33tys złotych a na koniec mi mówią, gdy nie mogę już się wycofać w przeddzień najważniejszej imprezy w życiu, że ich oszukuję!!!
Jasno na wszystko się umówiliśmy w konkretach na piśmie a później chciwy organizator nie chciał zaakceptować warunków umowy.
Były też inne skazy na tym interesie i niestety nie wszystko dokładnie pamiętam.
W trakcie gdy ślub się zbliżał naciągnięto nas dodatkowo, z uwagi na wzrost ceny kwiatów, bodajże 300zł. "Tych 8 bukietów to będzie za mało" twierdziła Wojtczuk. Zażyczyliśmy sobie ponadto, po uprzedniej prezentacji ze strony organizatora ,małą figurkę pary młodej na torcie.
Bukietów było 8 a na czubku torty sterczał metalowy pałąk. Uważajcie na te miejsce. Nie polecam nikomu.
Nazywam się Antoni Zawadzki, pozdrawiam Panią Wojtczuk.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie