Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  Yellow-Mellow

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy na naszą stronkę www.yellow-mellow.prv.pl
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Yellow-Mellow (0)   (26.10.2006 / 12:38)  Michał

     dodaj komentarz

No, no! fajny zespół. Grają bardzo dobrze ale wokalistka śpiewa z obrzydliwą manierą starej artystki z podrzędnej knajpy lat 60-tych. Nawet całkiem niezły wokoder nie wiele tu może zdziałać. Ale ogólnie to spoko.
Zastanawiem się dlaczego zaprezentowaliście się na tym forum. Wszak to jest forum WESELNE i nie ma tu miejsca na takie kapele jak Wasza! Bezczelnie zawyżyliście poziom, którego nikt tu nawet małej części nie osiągnie. Lepiej wracajcie skąd przyszliście. To nie jest miejsce dla Was. No chyba, że ktoś zapłaci za kapelkę na wesele...6000, może 8000? W każdym razie tyle jesteście warci. Bez tej babeczki oczywiście!
Pozdrawiam
Michał

 Re: Yellow-Mellow (4)   (26.10.2006 / 13:20)  Artur

     dodaj komentarz

"...ale wokalistka śpiewa z obrzydliwą manierą starej artystki z podrzędnej knajpy lat 60-tych..."
Jak widzę znasz się w tym temacie :-)... Jak to dobrze że cała reszta słuchaczy się myli... Pozdrawiam
P.s.
A jak wygląda taka "maniera"?

 Re: Re: Yellow-Mellow   (26.10.2006 / 14:29)  Michał
      dodaj komentarz
Posłuchaj Waszego "testosteron'u", a potem Sławę Przybylską to może usłyszysz. Rzeczywiście cała reszta może się mylić i w tym należy szukać sukcesu niektórych artystów :)
 Re: Re: Yellow-Mellow   (26.10.2006 / 17:02)  aaa
      dodaj komentarz
...a słyszałes ją na żywo?
 Re: Re: Yellow-Mellow   (26.10.2006 / 18:59)  Michał
      dodaj komentarz
Coś mi się widzi, że niechcący dotknąłem Waszą wokalistkę. Zapewne jest osobą bardzo dellikatną i wrażliwą i każda negatywna ocena boli ją mocno. Rozumiem to i ... sorry. W zwiazku z tym przesłuchałem jeszcze raz materiał w nadziei, że się mocno, co do Niej, pomyliłem. I wiecie co? Faktycznie! Po kilku przesłuchaniach wrażenie nie jest już takie jak za pierwszym razem. Można się przyzwyczaić, a nawet zaakceptować. W końcu są gusta i.... Zresztą od strony technicznej nie mam Jej nic do zarzucenia... ot! Taki ma sposób śpiewania i skoro rynek to kupuje, to chyba tak musi być. Zresztą już sama jej obecnosć w Waszej formacji dowodzi, że jest zawodowcem.
Wycofuje się z pierwszej oceny, ale jeśli już napisałem, co napisałem to znaczy, że nad niektórymi nagrankami trzeba popracować. Przecież takich upierdliwych gości jak ja jest na tym świecie bardzo wielu.
Pozdrawiam Michał
 Re: Re: Yellow-Mellow   (27.10.2006 / 8:57)  ela
      dodaj komentarz
przepraszam,ze musze sie zgodzic z ktoryms z moich przedmowcow ale niestety!
Solistka nie reprezentuje nic ciekawego,jesli to jest studio to na zywo na pewno nic nie wnosi-chyba ,ze troche sie rusza!?
Posluchali tego tez moi znajomi i maja tez takie zdanie.Moze takie mam zdanie ,bo slyszalam naprawde super wokalistke-to jest spiew!Pewnie niedaleko Was spiewa ,bo w żyrardowie.Z jakims goscie-notabene srednim ale ona super,choc muza idzie z minidysku.Slyszalam ja jednak z bigbendem-to jest to ,jakbym miala drugie wesele to tylko ona.Zato co niemile przepraszam.
 Re: Re: Re: Yellow-Mellow   (28.10.2006 / 11:21)  Michał
      dodaj komentarz
Och..Ela straciłaś.... chyba rozum! Jak możesz porównywać wokalistkę chałrturniczą śpiewającą ze "średnim" facetem do muzy z minidiscu do naszej bohaterki. Jeśli tamta jest taka rewelacyjna to daj chłopakom z mellow... jej namiary. Przetestują artychę i wtedy okaże się co jest warta. Takie pisanie, że śpiewała na Twoim weselu, co ma być argumentem przemawiającym za jej walorami, jest idiotyczne.

Pozdrawiam Cię Ela.
 Re: Re: Re: Re: Yellow-Mellow   (02.11.2006 / 8:43)  ela
      dodaj komentarz
Witaj Michale,widze ze co by ktos napisal to i tak zle dla Ciebie-mysle,ze jestes jakim grajkiem i wszystkich obsmarowujesz.Tak nie mozna.Jesli zespol Yellow nie podobal Ci sie-to rozumiem ,ja tez nie byla m zachwycona ale nie mozesz wszystkich krytykowac jesli ich nie slyszales,a jesli tak lubisz te prace krytyka to wejdz na str int tam tez jest niezly zespol i wokalistka ale Tobie i AK SIE PEWNIE NIE SPODOBA.W zeszly tygodniu gral na weselu i wszystkim sie podoba ,bo jestes najlepszy ,nie?www.nieudaneodchudzanie.pl
Czekam na odpowiedz,bo ciekawi mnie koles,ktory wszystkich krytykuje a wlasciwie nie wiem co sam potrafi
 Ela...   (02.11.2006 / 16:41)  Piotr
      dodaj komentarz
Jako osoba postronna, przesluchalem 2 zespoly i musze stwierdzic, ze dziewczyno nie masz kompletnie pojecia o czym mowisz!!!Yellow Mellow ma naprawde kalse natomiast co do umiejetnosci obu wokalistek...coz rowniez jestem zmuszony stwierdzic ze o niebo lepsza jest wokalistka zesp. Yellow Mellow...ze juz nie wspomne o wygladzie...tamta 2 nadaje sie wylacznie na wiejskie weseliska...kariery to ona raczej juz nie zrobi..chyba ze w kopydlowie:)
Jak to mowia...rzecz gustu...co do twojego chyba juz nikt nie bedzie mial watpliwosci..bez urazy...a jesli chodzi o Michala...widac ze facet zna sie na rzeczy, ma jaja...i potrafi brac korekte nawet odnosnie swoich przemyslen:)
Pozdrawiam
 Re: Re: Re: Re: Re: Yellow-Mellow   (03.11.2006 / 19:05)  Michał
      dodaj komentarz
Droga Elu. Ty rzeczywiście straciłaś, może nie rozum, ale napewno zdolność do ligocznego myślenia (jeśli kiedykolwiek ją posiadałaś). Gdzie ja napisałem, że nie podoba mi się Yelow...? Wprost przeciwnie!Od początku obstaję za ich wyjątkowo wysokimi umiejętnościami i niewątpliwym talentem. To nie tylko b. dobre rzemiosło ale też sztuka. Miałem wątpliwości co do wokalistki, i szczerze mówiąc tak całkiem to się jeszcze nie rozwiały, ale to wszystko. Jesli Ty Elu nie potrafisz zinterpretować kilku prosto napisanych zdań to może nie zabieraj głosu ani na tym, ani na żadnym innym forum (no, może w maglu), bo to zbyt wielki dla Ciebie wysiłek, a i tak wszystko na marne.
Pozdrawiam
Michał
 Re: Re: Re: Re: Re: Yellow-Mellow   (03.11.2006 / 19:07)  Michał
      dodaj komentarz
Do ELI!
Droga Elu. Ty rzeczywiście straciłaś, może nie rozum, ale napewno zdolność do ligocznego myślenia (jeśli kiedykolwiek ją posiadałaś). Gdzie ja napisałem, że nie podoba mi się Yelow...? Wprost przeciwnie!Od początku obstaję za ich wyjątkowo wysokimi umiejętnościami i niewątpliwym talentem. To nie tylko b. dobre rzemiosło ale też sztuka. Miałem wątpliwości co do wokalistki, i szczerze mówiąc tak całkiem to się jeszcze nie rozwiały, ale to wszystko. Jesli Ty Elu nie potrafisz zinterpretować kilku prosto napisanych zdań to może nie zabieraj głosu ani na tym, ani na żadnym innym forum (no, może w maglu), bo to zbyt wielki dla Ciebie wysiłek, a i tak wszystko na marne.
Pozdrawiam
Michał
 Re: Yellow-Mellow (2)   (02.11.2006 / 17:34)  ELA

     dodaj komentarz

MYSLISZ FRAJERZ ,ZE TEN YELLOW TO NA RZYWO????????????!
SNIJ DALEJ A TWOJ KOMENTARZ WIELU CZYTALO I JUZ WIEDZA CO ZA BALWAN JESTES A CO DO TEJ SOLISTKI Z YELLOW TO NIC ZLEGO NOIE PISALAM

 Ela...proste imie..prosty sposob myslenia...   (03.11.2006 / 18:56)  P.
      dodaj komentarz
Powiem tylko tyle...o znawczyni...:)i pozwole sobie poprawic...pewien brak wiedzy...solistki wystepuja np. w operze...natomiast w zespolach wszelkiego rodzaju spiewaja WOKALISTKI...ot taka subtelna roznica...:)moze nastepnym razem nie osmieszy sie Ela na forum...wypowiadajac sie na tematy o ktorych nie ma zielonego pojecia!!!
Pozdrawiam
 Re: Re: Yellow-Mellow   (03.11.2006 / 21:54)  Tommi
      dodaj komentarz
Totalne zaćmienie. Ela już nawet błędów, które robi, nie widzi... :-D
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie