Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  WITAM PAŃSTWA! OCZYWISCIE SAL...

__________________________________________________________________________________________

WITAM PAŃSTWA! OCZYWISCIE SALA SALĄ, KUCHARKA KUCHARKĄ...ALE NAJWAZNIEJSZY JEST ZESPÓŁ MUZYCZNY IDEALNY NA WYMARZONE WESELE. REFLEX TO MŁODY AMBITNY SKŁĄD GRAJACY MUZYKĘ NA ŻYWO(4 OSOBY) GRAMY BARDZO DOBRZE... POLECAMY SIĘ I GWARANTUJEMY UDANĄ ZABAWĘ DO BIAŁEGO RANA ALBO I DŁUZEJ:) ZAPRASZMY NA PRÓBĘ KTÓRA ODBYWA SIĘ ZAWSZE RAZ W TYGODNIU W DABRÓWCE OK.25KM OD WARSZAWY...K/RADZYMINA! JESTESMY DO PANSTWA USŁUG! ADAM 507740256
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Reflex grał u Nas na weselu w ... (2)   (24.10.2006 / 15:09)  KAMIL i Karolina

     dodaj komentarz

Reflex grał u Nas na weselu w czerwcu...Chłopaki dawali z siebie wszystko nie zawiedli nas...a graja naprawde bombowo!!! aż same nogi chodzą...i rwą sie do tańca...
Polecam to jedyny godny zespół!!! KAMIL

 Re: Reflex grał u Nas na weselu w ...   (30.10.2006 / 16:23)  CZAREK i ANIA
      dodaj komentarz
ZESPÓŁ REFLEX poprostu FANTASTYCZNY... CHłopaki wielkie dzięki .. marzyłem co prawda o takim świetnym weselu i muzyce... ale to co zrobiliście i tak jak zagralisćie u Mnie przeroslo najskrytsze MArzenia!!! LUDZIE!!! ONI SĄ ŚWIETNI!!! Grają cała noc an żywo...Rozbawiaja gości...Biesiada za stołami jedyna w swoim rodzaju...POPROSTU Cud!!! REFLEX NAJLEPSZY!!!
 również prowadze zespół i nieu...   (11.11.2006 / 15:01)  mario
      dodaj komentarz
również prowadze zespół i nieuwarzam żeby byłocoś złego w tej reklamie zazwyczaj zespoły się nawzajem nie polecają ,a ja mam inne podejście do życia gdyż jeżeli ktoś jest dobry ro warto go polecić ja bazuje na stałych poleceniach .i to jest dziwne gdysz od 10 lat jestem na rynku warszawskim ale nikt jeszcze nie pisał aż tylu pochwał na raz na necie ,dodam jeszcze ze zajmuje się organizacją imprez w tym roku organizuje 2 bale sylwestrowe tylko dla swoich klijętów i znajomych gdyrz na jednej sali nie pomieszcze wszystkich i tam gdzie ja gram jest już komplet a na drugiej niewiele brakuje dodam żę nigdzie się nie ogłaszam jeśli chodzi o sylwestra .dlatego uwazam że nadmierna i lekko przesadzona reklama może zaszkodzić ja nigdy nie muwiłem ze jesteśmy najlepsi ale na brak pracy nie nażekam
 DO REFLEXU... (0)   (31.10.2006 / 17:41)  Agatka

     dodaj komentarz

Chłopaki Gracie rewelacyjnie... widziałam was na przeglądzie zespołów...w lipcu!!! Razem z tatą stwierdizliśmy ze jesteście najlpesi...a wiemy co mówimy... tata uczy w szkole muzycznej a ja gram od 10 lat na pianinie i gitarze...
GRACIE SUPER...poprostu aż miło słuchac i się bawic... POLECAM WSZYSTKIM

 cena (1)   (02.11.2006 / 13:22)  autor: kolszi@tlen.pl

     dodaj komentarz

Czy można prosić o poadanie ceny?
 Re: cena   (03.11.2006 / 19:41)  zdegustowany
      dodaj komentarz
kumoterstwo aż parzy w oczy
trzeba być idiotą by sie dac nabrać na podobne teksty w stylu " byłam słuchałam świetny zespół" ludzie wiem z własnego doświadczenia jak ktoś jakaś młoda para jest zadowolona z wesela czy kapeli to nawet jak objeca że naskrobie coś z pochwałą , i tak tego nie uczyni a wpisywanie tego typu tekstów jak powyższe posty może to tylko próbowanie zareklamowania sie za friko i szukanie naiwniaków w internecie--- ostrzegam
moja rada jak ktoś szuka kapeli czy sali... nie podejmować szybko decyzji jeżdzić po salach słuchać kapel.. a nie sugerowanie sie tym że ktoś tam najcześciej sami " muzycy" z tych kapel podszywają sie pod zadowolonych klientów
 ZGUSTOWANY:) Odpowiedź do niekulturalnego osobnika   (04.11.2006 / 13:25)  ADAM S
      dodaj komentarz
Oczywiscie siez Panem zgadzam!!! Ale niech pan pomyśli mózgiem (jeżeli pan ma) KTO z internałtów PISZE UMOWE Z ZESPOŁEM LUB SALĘ ... przez emaila lub Forum?!?! Przeciez to załosne... Forum Jest od tego zeby pomagać podjąć dobrą decyzję osobom które jej szukają... Ogłoszenie Sali lub zespołu... To nic innego jak zaproszenie Klientów do odwiedzenia NAS... Zepsołu na próbie, koncercie, lub festiwalu i przekonania się ze właśnie "ten REFLEX z Forum jest najlpeszy":) W imieniu całego skłądu Zapraszam... DO USŁYSZENIA:)
 Re: WITAM PAŃSTWA! OCZYWISCIE SAL... (2)   (03.11.2006 / 22:29)  nieznajoma

     dodaj komentarz

siema zdegustowany moze popiszemy sobie ???? ja pracuje w domu weselnym nie naoisze w jakim bo to tajemnica jest najleprzy w pkolicy i nie tylko szefowa jest profesjonalistka i strasznie nas cisnie az do bolu aby wszystko gralo jestesmy otwarci i pomagamy gosciom aby ten dzien byl dla nich piekny i jedyny w swoim rodzaju pracuje na to caly sztab ludzi i denerwuje mnie jak ktos nie powie nawet dziekuje ale my nie piszemy tylko goscie z dobrego serca w tym roku napisala w inter. para pochwaly a nik ich nawet nie prosil wrecz przeciwnie byli bardzo wymagajacy cala zaloga jest dumna z pracy jaka wykonujemy a ci co dlugo beda zwlekac to u nas jest bardzo malo wolnych terninow niech czekaja tylko na co dajmy ludzia troche szczesia i radisci
to nie jest reklama pa

 Brawa dla Nieznajomej...   (04.11.2006 / 11:19)  ADAM STAŃCZAK
      dodaj komentarz
Jednak są jeszcze wartościowi ludzie:) POZDRAWIAM GORĄCO@!
 Re: Re: WITAM PAŃSTWA! OCZYWISCIE SAL...   (06.11.2006 / 19:50)  zdegustowany do adama stańczyka
      dodaj komentarz
Panie adamie naprawde nie jest trudno rozpoznać pewien styl pisania nawet jak jest to tylko i wyłącznie pismo drukowane i czyta sie je na ekranie monitora.. panie adamie niech pan sam przeanalizuje jak często stawia pan po zakończeniu zdania 3 kropki " ..." wszystkie posty które wychwalają pana kapele które to ponoć napisali " wdzięczni ludzie" i " osoby które słuchały was na jakims tam przegladzie kapel we wszystkich tych postach aż roi się od tych " ..." łatwo wywnioskować że pisała je ta sama osoba która rozpoczynała wątek czyli pan panie Adamie s . Jeżeli ktos ma pewien styl pisania łatwo jest to zidentyfikować i nie uwierze że nagle w ten sam sposób pozostawiając po kazdym zakończonym zdaniu trzy kropeczki "..." pisały zupełnie obce sobie osoby. Prawdopodobieństo tego że akurat znalazły by sie takie osoby które w podobny sposób po zakończeniu zdania zostawiają 3 kropeczki i że faktycznie stwierdziły że jesteście najlepszą kapelą jaką znają jest BLISKIE ZERU!!!

z poważaniem zdegustowany ludzką naiwnością
 Re: Re: Re: WITAM PAŃSTWA! OCZYWISCIE SAL...   (06.11.2006 / 19:59)  zdegustowany
      dodaj komentarz
ps oczywiście że nie jest niczym złym to że zapraszacie młode pary na przesłuchania , oczywiście że nikt nie podpisuje umowy przez internet za posrednictwem forum, ale to że ktoś podszywa sie pod zadowolonych klientów i w ten sposób prubuje zachęcić potęcjalnych przyszłych klientów to już nie jest kulturalne zachowanie

z poważaniem Artur Nowicki
 tym którzy doczytali sie aż do...   (06.11.2006 / 20:04)  zdegustowany artur
      dodaj komentarz
tym którzy doczytali sie aż do tego miejsca proponuje przeanalizowanie i zwrócenie uwagi na ilośc kropeczek w postach pisanych w pochwalnych postach na początku watku i tych poniżej tych " pochwalnych"
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie