Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Art Impressions - UWAGA

__________________________________________________________________________________________

Moi Drodzy, Sugeruję wszystkim by uważali organizując wesele w tym miejscu. Planujemy wesele w czerwcu 2008, byliśmy obejrzeć sale, miły pan wszystko mi opowiedział, stwierdził że jest jeszcze kupa czasu wiec wstepnie przyjmie naszą rezerwacje ale nie ma co podpisywać umowy. Sugerował zeby sobie przemysleć sprawe i spokojne zgłosić sie za jakiś czas, jak bedą wstanie oszacować jakie będą ceny na 2008r. Zadzwoniłam po 2 tygodniach ze chce przyjechać pokazać sale rodzicom i ostatecznie potwierdzic zamówienie a tu niespodzianka - nasz termin został już sprzedany innej parze... Mimo że zostawiłam namiar na siebie nikt sie nie pofatygował by poinformować mnie że są inni chętni. Pani Prezes powiedziała tylko że liczy sie to, co jest wpisane do komputera. Całe szczęście że nie powiedzieli mi tego miesiąc przed imprezą...
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Art Impressions - UWAGA   (15.11.2006 / 10:02)  Ewa

     dodaj komentarz

Mamy wolne terminy na 7 i 14czerwiec 2008.
Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.
ewa@ai-catering.pl

 Re: Art Impressions - UWAGA   (13.02.2007 / 9:08)  Ona

     dodaj komentarz

Ja też jestem bardzo rozczarowana tym co oferuje ta firma... po pierwszej rozmowie milusi....a gdy co do czego to wynajmą mi sale ale jak bedzie conajmniej 100 osób.......a jak nie to na moje miejsce jet wiele innych ofert...nie wiem jak mozna wymuszać na klientach ile mają zaprosić gości...tylko że to nie oni za to płacą.......jestem rozczarowana tym jak traktują klientów....
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie