Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  WIKTORIAŃSKI GRÓJEC

__________________________________________________________________________________________

Co sądzicie o Hotelu Wiktoriańskim w Grójcu??????????jakuma11@wp.pl
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: WIKTORIAŃSKI GRÓJEC   (22.09.2006 / 13:08)  Krzysztof

     dodaj komentarz

dałem na e-maila myślę że doszło.
 Re: WIKTORIAŃSKI GRÓJEC   (23.09.2006 / 20:56)  mirek

     dodaj komentarz

byliśmy na weselu w lipcu tego roku, sala ładna , w zasadzie wydawać by sie mogło że jeżeli juz ktos wywalił tyle gotówki na tego typu hotel to powinien trzymać jakiś poziom. Po tym co zagościło na stołach sadze że szef kuchni raczej nie ma dużego doswiadczenia , pozatym na wszystkim oszczędzano. , mało napoi !! a to przecież lipiec, przystawki w ilościach skromniutkich, co do dań gorących, wszystko smakuje tak jakby było skąds przywiezione i po drodze napotkało straszny korek, całe szczęscie że była fajna okrkiestra, właściciele musza sie chyba zastanowić czy chcą wywierać wrażenie na gosiciach tylko marmórowymi posadzkami czy może i jakością serwowanych dań!!!

byłem też dwa tygodnie po tym weselu na weselu " u jakuba" no to już czyste złodziejstwo!!!! brak klimatyzacji!! napoje w śladowych ilościach i tylko są te które wystawiono na poczatku przed weselem za następne trzebba dopłacać!!!!!!

tragedja !!! pozatym na wesele weszli jacyś obcy ludzie było zamieszanie fatalnie jednym słowem!!!!


 Re: Re: WIKTORIAŃSKI GRÓJEC   (25.09.2006 / 8:36)  autor: jakuma11@wp.pl
      dodaj komentarz
Dzieki Mirku za info. No właśnie nie wszystko złoto co sie świeci.
 Hej Hej czy ktoś jeszcze coś m...   (13.10.2006 / 15:13)  magda

     dodaj komentarz

Hej Hej czy ktoś jeszcze coś może napisać o salach w okolicy grójecko-białobrzeskiej?????????Dzięki!!!!!!!!!!
 Re: Hej Hej czy ktoś jeszcze coś m...   (03.11.2006 / 21:08)  autor: dancik14@wp.pl
      dodaj komentarz
Polecam dom bankietowy Baccara w Błędowie. Sama miałam tam wesele i byłam na kilku, min. w pażdzierniku tego roku, zawsze rewelacja !!! Super jedzenie 7 dań gorących, świetna obsługa, elegancki wystrój sali. Wszystko super !!!
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie