Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala w Wiejcy za Lesznem

__________________________________________________________________________________________

Nie polecam!!!!!!!!!!!!Owszem sala ładna,cena przystepna, bo 140zł od talerzyka, ale właściciel zachował sie jak świnia wobec mnie. Miałam zamówiona sale u niego na 8 wrzesnia w przyszłym roku, i mnie wystawił. Byłam z nim umówiona na podpisanie umowy, a on dzień wczesniej podpisał sobie umowę z kims innym, a ja miałam juz wszystko załatwione na ten termin.Miałam ochotę go udusić, nie warto zawracać sobie głowy ta sala. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (13.09.2006 / 18:37)  KRZYSZTOF

     dodaj komentarz

Czy to chodzi o Korfowe ??
 Re: Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (14.09.2006 / 13:39)  autor: asowa@st.swps.edu.pl
      dodaj komentarz
sala nie ma nazwy, jest to po prostu dom weselny.
 Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (25.09.2006 / 15:57)  dorka

     dodaj komentarz

jestem sąsiadka tej sali i tez nie poecam/może sala nie brzydka ale nie ma klimy i gorąco jak nie wiem bo wentylacja tez do d....a goście stoja na papierosku miedzy samochodami bo nawet nie ma ogródka ani nic
 Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (23.01.2008 / 15:43)  ego

     dodaj komentarz

ODRADZAM!!!! z tym gościem cięzko sie dogadac ciagle kręci sala bez klimatyzacji, strasznie gorąco, pot sie leje, bardzo mały parking goście jak wychodza na zewnatrz to stoja między samochodami. NIE POLECAM!!!

 Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (26.12.2010 / 22:21)  monika5

     dodaj komentarz

Ludzie troche jesteście niedoinformowani bo sala nazywa się Melodia i jest klimatyzacja!!wiec nie piszcie głupot.Miałam tam wesele i było super. Sala duża i jedzenie super.Mają dużo chętnych więc nie bedą czekać kiedy sie namyślisz.
 Re: Re: Sala w Wiejcy za Lesznem   (26.12.2010 / 22:28)  monika5
      dodaj komentarz
no chyba, że macie na myśli inną sale? bo z tego co słyszałam to są też inne.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie