Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!

__________________________________________________________________________________________

Polecam wszystkim salę w Pruszkowie (Żbików) na ulicy Miodowej.Sala funkcjonuje od sierpnia tego roku.Jest naprawdę super, cena od talerzyka 150zł, wchodzi w nią wszystko oprócz alkoholu.Poprawiny kosztują 1000zł bez względu na liczbe osób, są pokoje dla gości, bardzo ładne, pokój dla młodych gratis. Właścicielka sali jest bardzo miła, naprawdę szczerze polecam, nie znajdziecie tak pięknej sali w najbliższej okolicy.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!! (1)   (13.09.2006 / 22:04)  Ania

     dodaj komentarz

A mogłabym prosić o jakieś namiary na tę salę? Jakaś strona internetowa? albo chociaz dokłdny adres i tel. Dziękujemy :)
 Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (14.09.2006 / 13:41)  autor: asowa@st.swps.edu.pl
      dodaj komentarz
Sala jest na ulicy Miodowej, nr nie znam, ale na pewno jak sie kogos zapyta po drodze to wskaże ulicę, tel. 502 359 231
 Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!! (3)   (27.09.2006 / 10:32)  marta

     dodaj komentarz

A Ty tam miałaś swoje wesele, czy ze słyszenia wiesz o tej sali? Na pewno wszystko (oprócz alkoholu oczywiście) jest w cenie talerzyka 150?
 Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (27.09.2006 / 11:15)  autor: asowa@st.swps.edu.pl
      dodaj komentarz
Ja nie miałam tam swojego wesela,ale będę miała w przyszłym roku.W cenę 150 zł wchodzi wszystko oprócz alkoholu, ja miałam jeszcze to szczęście,że nam w tą cenę wliczyła jeszcze stół wiejski, bo normalnie kosztuje 600zł.Z tego co wiem to kobitka podaje cenę 160zł od talerzyka,ale właśnie już z wiejskim stołem.
 Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (27.09.2006 / 13:02)  marta
      dodaj komentarz
Bo to brzmi wszystko bardzo ładnie i fajnie, ale czy nie za bardzo...Jak nieraz czytam na forum o tym, jak właściciele sal zachowują się i jakie numery odstawiają parze młodej to aż strach ogarnia. W końcu to jedyny dzień taki w życiu i szkoda by było, gdyby jakieś głupie sprawy wszytsko zepsuły. A w tym przypadku lokalizacja bardzo by mi odpowiadała, bo jestem z Pruszkowa. A kitórego masz ślub?
 Re: Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (11.10.2006 / 20:56)  Ania
      dodaj komentarz
Dzowniłam do tej "miłej pani" zaoferowała mi wesele w środe 15 sierpnia :/ chyba zgłupiała...
 Re: Re: Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (17.10.2006 / 13:00)  Ania
      dodaj komentarz
No to miałaś pecha, ale to normalne,że na sierpień przyszłego roku wszystkie ładne sale sa juz pozajmowane,więc nie wiem czemu sie tak dziwisz, data 15 sierpeń jest teraz bardzo popularna i bardzo dużo wesel jest tego dnia.
 Re: Re: Re: Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (19.11.2006 / 14:35)  Ania
      dodaj komentarz
Aż tak zdesperowana nie jestem :) tym bardziej, żejak ktos wie, że na nstępby dzień ma wolne (niedziela) to bawi się trochę lepiej chyba, aniżeli miałby iść do pracki (w czwartek) więc środa u mnie odpada Ale na szczęście znalazłam salę, równie piękną :) na szczęście dużo osób przekłada terminy (także te rezerwowane 2lata wcześniej :) opłacało się czekać. Pozdrawiam, pa
 Re: Re: Sala weselna w Pruszkowie NOWA!!!   (19.11.2006 / 21:41)  carla.a
      dodaj komentarz
A powiedz mi, na kiedy macie wesele? My byliśmy tam właśnie dzisiaj ale terminy już tylko na 2008 ale nie powiem, faktycznie ładna sala. Mam pytanie,widziałaś tę salę przed weselem??? Bo dziś nie było żadnej dekoracji, najbliższą robią na Boże Narodzenie i dopiero wtdey zobaczę, wolałabym wczesniej, bo chcemy podpisac umowę, żeby sobie zaklepać. Gdybyś miała jakieś zdjęcia, albo wrażenia z wizyty na "przybranej sali", poproszę o opinię. Będziemy wdzięczni, pozdrawiam serdecznie
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie