Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  Odwiedzam wiele forów weselnyc...

__________________________________________________________________________________________

Odwiedzam wiele forów weselnych, bo szukam obsługi na wesele i ze zdumieniem stwierdzam, że bardzo wiele zespołów, kamerzystów i fotografów ma bardzo złą opinię. Z ciekawości zajrzałem na strony tych piętnowanych. Coż się okazuje? Otóż ich strony są bardzo ładne, zawodowo zrobione, nagrania demo nawet ładne, a filmiki kamerzystów prawie jak w TV.
Nasuwa mi się teraz wniosek, że strona internetowa to nie jest nieststy prawdziwa wizytówka zespołu czy kamery. To tylko pozory. fasada, mydlenie oczu. Jest zapewne wiele zespołów i nnych operatorów kamer, fotografów, którzy nie mogą pochwalić sie profesjonalną stroną, ale za to profesjonalnie wykonują swoją pracę. I odwrotnie! Sa ładne strony, których właściciele legitymuja się niskim poziomem wykonania muzyki czy wideo. Ja nie będę dawał przykładów, bo nikt mi nic złego jeszcze nie zrobił, ale myślę, że osoby poszkodowane powinny głośno wyrażać swoje opinie.
(Tylko trzeba pamiętać, aby nie naruszyć ustawy o danych osobowych i nikomu nie naruszyć dóbr osobistych.)

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Tewnie jesteś z jednego z tych... (2)   (30.08.2006 / 9:43)  autor: krzychu2315@wp.pl

     dodaj komentarz

Tewnie jesteś z jednego z tych zespołów co nie mają ładnej strony i nawet dema na niej nie ma. Ja też odwiedzam wiele forów i narazie spotkałem się ze złą opinią dotyczącą może 2 zespołów. A tak na marginesie to moim zdaniem niektóre zespoły mają kiepskie strony i nie wstawiają dema na nie gdyż utwory w ich wykonaniu są tak badziewiaste że strona i demo na niej umieszczone odstraszałoby tylko ludzi. Co innego na weselu dać pogłosu niech bełcze i wszystkie fałsze jakoś polecąm, szczególnie jak goście są po kielichu. Także przyjacielu ty w swoim poście w jedną skrajność a ja w swoim w drugą. Wydaje mi się że nie można uogólniać tego że jeśli ktoś ma ładną stronę to ma zło opinię po weselach, znam wiele zespołów które mają prześwietne strony i super nagrane demo a wesele z ich obsługą to sama przyjemność. Jeszcze jedno wydaje mi się że taka strona jest bardzo pomocna w znalezieniu zespołu, ja sam na swoje wesele zespół wziąłem z internetu i pierwszy raz ich usłyszałem na żywo na sali. Byli świetni. I na pewno poziom utworów wykonywanych na weselu i tych na stronie był identyczny.
 Re: Tewnie jesteś z jednego z tych...   (30.08.2006 / 10:12)  Marek S
      dodaj komentarz
Jeśli juz piszesz, że ten zespół byl taki świetny to podaj jego nazwę-myślę, że byłoby im miło.
Ja nie jestem muzykantem dlatego nie mam strony internetowej.
 Re: Re: Tewnie jesteś z jednego z tych...   (30.08.2006 / 11:44)  autor: krzychu2315@wp.pl
      dodaj komentarz
http://www.simon.net.pl/
 Re: Re: Re: Tewnie jesteś z jednego z tych...   (30.08.2006 / 22:03)  MArek
      dodaj komentarz
rzeczywiście kapelka Simok jest ok. wątpię czy mnie na nich stać:)? Może ktoś wie ile kosztują?
 Re: Tewnie jesteś z jednego z tych...   (30.08.2006 / 21:14)  autor: zynelka@wp.pl
      dodaj komentarz
witam,a mozna prosic namiary na ten zespol ktory byl u pana na weselu?z gory dziekuje
 Re: Odwiedzam wiele forów weselnyc... (0)   (30.08.2006 / 22:05)  rocki

     dodaj komentarz

pewnie nie wiesz o tym, że ludzie którzy wydają różne opinie na temat tych zespołów nie mają zielonego pojęcia na temat prowadzenia wesel , a już na pewno nie grania na takich przyjęciach, też obserwuję różne fora i stwierdzam obiektywnie , że tylko pojedyńcze głosy są na "tak" lub "nie" /oprócz kryptoreklamy/, a jest to tylko setna, jeżeli nie tysięczna część procenta tego , co te zespoły obsługują
porada: idź sam i oceń, jeżeli opiszesz swoje uwagi bedzie to tysieczna część i ułamek po przecinku
a tak poważnie, nikt nie powinien brać tych głosów /podkreślam," tak i nie"/do głowy , ludzie mogą mieć zupełnie inne zapatrywania na tamat swojego przyjęcia weselnego

 Re: Odwiedzam wiele forów weselnyc... (0)   (06.09.2006 / 17:54)  ala

     dodaj komentarz

święta racja popieram
 Re: Odwiedzam wiele forów weselnyc... (0)   (07.09.2006 / 11:20)  Jaro

     dodaj komentarz

Rocki, masz rację !!!!!!!!!!! Popieram !!!!!!!!!!!!!!!!
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie