Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala na 200 osób prawa strona Wisły

__________________________________________________________________________________________

Poszukuję sprawdzonej sali na 200 osób najlepiej po prawej stronie Wisły (okolice Warszawy jak najbardziej), może ktoś ma jakieś pomysły poza moimi (AKANT, GREGORY, PRZYBYSZÓWKA) Dzięki wilkie za jakąkolwiek podpowiedź
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Byłam w akancie i polecam, jed...   (24.08.2006 / 2:36)  Edyta

     dodaj komentarz

Byłam w akancie i polecam, jedzenie i obsługa naprawde bardzo dobrze zorganizowana, byłam w ostatnich 2 latach na trzech weselach i ten lokal zrobił na mnie najlepsze wrażenie, w innych o których piszesz nie byłam, więc trudno mi coś powiedzieć.
 Re: Sala na 200 osób prawa strona Wisły   (24.08.2006 / 18:02)  Ania ...

     dodaj komentarz

A w Akancie byłaś może tym większym, podobno z zewnątrz nieciekawie wygląda nie ma możliwości wyjścia na powietrze. Wiesz to fajnie jak można sobie wyjść przed budynek zwłaszcza jak się tańczy. Napisz mi proszę coś więcej na temat tego lokalu, moze jednak warto obejrzeć go?
 Re: Sala na 200 osób prawa strona Wisły   (24.08.2006 / 21:24)  danka

     dodaj komentarz

Będe miała wesele w Akancie w przyszłym roku na ich mniejszej sali AkantII. tam jest mozliwośc zorganizowania grila na zewnatrz ale ta sala jet tylko do 150 osób. Sala Akant I jest większa chyba do 250 os.Słyszałam ze od niedawna ruszyła sala Dwór Akant i tam pomiesci sie około 200 osob.
 hotel Gregory Kobyłka. ostatni...   (25.08.2006 / 10:46)  Marcin

     dodaj komentarz

hotel Gregory Kobyłka. ostatnio bawiłem sie na weselu w hotelu Gregory. niezłe miejsce, piekna sala pyszne jezenie. polecam!
 Re: Sala na 200 osób prawa strona Wisły   (26.08.2006 / 9:26)  Ania ...

     dodaj komentarz

Co do Gregorego to znam to mniejsce i wiem że jest super i nawet 16 września będę sie tam bawić ale.... podobno w przyszłym roku to 170 od osoby babka chce a to jak dla mnie za drogo. No chyba ze da się negocjować.
A co myślicie o Hotelu Mistral w Markach - nie jest on taki efektowny z wyglądu ale przecież to nie o to chodzi, może ktoś tam juz był.
Dzięlki z góry za wasze podpowiedzi.

 Re: Sala na 200 osób prawa strona Wisły   (12.09.2006 / 19:08)  Ania

     dodaj komentarz

Ja byłam na weselu w Mistralu w 2003 roku na starej sali jesczze i powiem że wszystko było ok - dobre jedzenie i ładnie wyglądające stoły

Natomiast ostatnio w czerwcu 2006 w Mistralu na weselu była moja siostra (która również była na tym wcześniejszym weselu w 2003 i miała porównanie). Jedno co powiedziała to to że było bardzo mało jedzenia i dużo gorsze w smaku niż na wczesniejszym.
Więc albo zmieniły się kucharki albo właściciele chcą się odkuć (bo w końcu wywalili nowy budynek) i dlatego ilość jedzenia jest mniejsza.
Ogólnie nie polecam - jest dużo fajniejszych miejsc za taką cenę niż Mistral

 Re: Sala na 200 osób prawa strona Wisły   (07.12.2006 / 13:45)  Bozena

     dodaj komentarz

polecam galop zielonka mijom pyszne torty weselne
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie