Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?

__________________________________________________________________________________________

Czy bawił się ktoś w domu weselnym na Al. Jerozolimskich 262. Planujemy tam wesele i chcemy zapoznać się z Waszymi opiniami.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (13.08.2006 / 14:36)  autor: wideofilmlublin@wp.pl

     dodaj komentarz

Myślę,że najlepszym rozwiązaniem jest podjechać w sobotę ,kiedy jest impreza, zobaczyć / przed samym weselem/ jak tam jest.Może akurat na forum nikt tam nie był.Ale nie wykluczone,że ktoś się niebawem pojawi.Daj jeszcze temat na rózowe forum dyskusyjne www.informator-weselny.pl ; dalej wejź na listy dyskusyjne i pierwsza pozycja.Powodzenia.........
 Re: Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (11.09.2013 / 8:34)  martha
      dodaj komentarz
My organizowaliśmy tam przyjęcie z okazji chrzcin. Niestety nie jesteśmy
zadowoleni, goście od połowy przyjęcia siedzieli przy prawie pustych stołach.
Dają bardzo mało jedzenia i nie wszytko było tak jak uzgodniliśmy wcześniej. Na
nasze prośby o dołożenie przystawek, pani stwierdziła że nie wszystko ze stołów
jest zjedzone (a na stole została wędlina i chleb!!!). Na obiad zamiast
uzgodnionych ziemniaków podano kluski, porcje mięsa bardzo małe. Soki
podano tylko na początku, nic nie dolewano, na stole stały tylko napoje
gazowane. Nie polecamy tej sali... Pani Zofia bardzo ładnie opowiada, a potem
jest inaczej.
PS. Adres tego domu to Al. Jerozolimskie 260
 Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (17.08.2006 / 21:08)  trusia

     dodaj komentarz

wejdz na netwesele .pl chyba tam czytalam o tej sali w temacie przygotowania do slubu
 Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (25.08.2006 / 14:09)  Marek

     dodaj komentarz

Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tej sali. Ja też planuje ślub i nie możemy sie zdecydować na miejsce wesela. Możesz mi podać nr telefonu do tej sali?

 Re: Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (14.10.2006 / 18:32)  stokrotka
      dodaj komentarz
no prosze a ja słysząłm negatywną opinię :) co osoba, to opinia :) sprawdźcie catering, czy tam kuchnię tej sali... ponoć dobre jedzenie, ale nieświerze :/ afe
Aha: ta sala mieście się na al. Jerozolimskich 260!!!!!! a nie 262
 Re: Re: dom weselny Al. jerozolimskie 262 - Byl ktoś?   (28.02.2007 / 20:16)  mumak
      dodaj komentarz
Zgadzam się! Jedzenie jest stare! Kura była aż skwaśniała nie mówiąc już o czarnym chabie jak podeszwa , obrzydlistwo!. Byłam w sierpniu 2006.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie