Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  sala Quatro w Ząbkach

__________________________________________________________________________________________

Poszukuję informacji na temat sali weselnej Quatro w Ząbkach.Sala bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak wygląda sytuacja z jedzeniem i obsługą. Jeśli ktoś miał okazję tam się bawić to proszę o opinnie.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: sala Quatro w Ząbkach   (30.08.2006 / 8:58)  m

     dodaj komentarz

miałam tam zrobic wesele ale ...rodzice dobrze doradzili:mało miejsca do tańca, mało miejsca dla orkiestry i teren wokół:(...no cóz
pzdr

 Re: Re: sala Quatro w Ząbkach   (05.09.2006 / 13:16)  autor: eulera@wp.pl
      dodaj komentarz
U mnie sytuacja przedstawia się trochę inaczej.
Robię wesele na ok 90 osób, wiec miejsca napewno nie będzie za mało. Prawdopodobnie będziemy mieć Dj, wiec zapewne się zmieści na swoim miejscu (a tak na marginesie, oglądałam salę przed jakimś weselem i cztero osobowa orkiestra z całym sprzętem, spokojnie się mieściła w miejscu dla nich przeznaczonym, tylko ich stół został przeniesiony pod ścianę :). A co do terenu wokół sali, to w moim przypadku jest on mało istotny, ponieważ ślub jest zimą i nikt z ogródka nie będzie korzystał :)

Bardzo dziękuję za opinie i czekam na więcej.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie