Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek

__________________________________________________________________________________________

Zastanawiamy się nad Klubem Jeździeckim Galop lub nad Hotelem u Pietrzaków w Zielonce. Nie możemy się zdecydować.. Dwa miejsca zasadniczo różnią się od siebie. Więc szukamy innych miejsc na podobnym poziomie, podobnych klimatach może w ten sposób coś nam się wyklaruje ?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (04.07.2006 / 12:18)  Mirek

     dodaj komentarz

Trudny wybór, przyznać muszę.
 Może zajazd Przybyszówka w Kob...   (09.07.2006 / 12:47)  Paulina

     dodaj komentarz

Może zajazd Przybyszówka w Kobyłce? www.przybyszowka.pl Co prawda nie ma tak pięknego otoczenia jak w Galopie, ale i w kilku aspektach jest lepsza, np. w Galopie jest catering zewnetrzny, co powoduje, ze z jednej strony nie mozna byc do konca pewnym jakosci jedzenia z drugiej dodatkowo podbija to cene, bo firma cateringowa tez musi zarobic. Poza tym w Galopie parkiet jest z plytek - nie wiem czy to gres czy cos innego, ale bylam juz na weselu, na ktorym panna mloda zlamala z tego powodu obcas przy 5 tancu. No i ostatnia uwaga, goscie tancza w jeden sali a jedza w drugiej (najlepiej udac sie kiedys do Galopa tuz przed weseelm ok godz 15 w sobote, to wtedy to widac, bo normalnie oni pokazuja sciane ktoa sie rozsuwa i przynajmniej ja poczatkowo myslalam ze za ta sciana beda tance, a to chodzilo po prostu o pomieszczenie ludzi). Zdecydowalam sie w koncu na Przybyszowke, bo choc otoczenie nie tak piekne, to sala sliczna, atrakcje w stylu samochodu, ktory wjezdza do domu weselnego i fontanny sztucznych ogni, gdy panstwo mlodzi wchodza na sale :-) no i pyszne jedzenie - nawet sa sery plesniowe i inne bardziej oryginalne rarytasy. (aha w galopie robia tez wesela w drugiej sali, ale to juz przypomina olbrzymia szope i troche dziwnie tam pachnie jak sie wchodzi). Pozdrawiam, Paulina
 Re: Może zajazd Przybyszówka w Kob...   (12.07.2006 / 21:51)  sfierszczyk
      dodaj komentarz
Bardzo dziekujemy Paulinko za cenne informacje. Jezeli chodzi o Przybyszowke, to
przyznam, iz jest to bardzo ladne miejsce. Bylam tam raz na weselu, ale przyznam
szczerze, ze nie chcialabym tam organizowac swojego wesela, ze wzgledu na to iz kojarza
mi sie z tamtego miejsca same zle wspomnienia. Pozdrawiam serdecznie ! (*-*)
 Re: Re: Może zajazd Przybyszówka w Kob...   (12.07.2006 / 21:57)  sfierszczyk
      dodaj komentarz
Apropos Galopu. W Galopie bawilam sie na dwoch weselach. Obydwa odbywaly sie w budynku
wczesniej zagospodarowanym. Zainteresowani, udalismy sie porozmawiac z osoba u ktorej
dokonuje sie rezerwacji. Dowiedzielismy sie, iz w terminie dla nas dogodnym jest
dostepna tylko sala, gdzie wczesniej byl Teatr Konny. Bylismy nieco w szoku, kiedy
spogladalismy na duza drewniana "stodole". Gdy zajrzelismy z ciekawosci do srodka,
odbywal sie wtedy generalny remont. Ogromna sala, balagan a przy tym obawa przed brakiem
klimatu owczesnego Galopu, wszystko to sprawialo, iz czulismy sie coraz bardziej
rozgoryczeni. cdn.
 Re: Re: Re: Może zajazd Przybyszówka w Kob...   (12.07.2006 / 22:01)  sfierszczyk
      dodaj komentarz
W zeszla sobote bylismy obejrzec ta sale tuz przed weselem. Miles zaskoczenie.
Wlascieciele konsekwentnie zachowuja wystroj a przy tym klimat szlacheckiego dworku i
musze przyznac, ze zrobilo to na mnie wrazenie. Sala przygotowana byla wowczas na 250
osob. Stoliki rozmwieszczone byly rownomiernie wzdluz dlugiego stolu pary mlodej. Tak
wiec czesc biesiadna byla starannie wydzielona od parkietu mierzacego ok 50 m2. jezeli
chodzi o parkiet, materialem jest gres.
 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (10.07.2006 / 21:54)  mariusz

     dodaj komentarz

Witam jeśli nadal państwo szukacie sali proszę o kontakt .Organizacja przyjęć M.C.M .507-058-161 .022 762-44-61.lub mcm12@wp.pl. dziękuję

 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (12.07.2006 / 21:20)  autor: alek.konarski@o2.pl

     dodaj komentarz

Osobiscie wybralbym Pietrzakow - maja dobre zarcie.
 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (12.07.2006 / 22:22)  Sfierszczyk

     dodaj komentarz

cd. (beznadziejna jest ta strona). czyzbym nie mogla juz nic dopisac ??????
 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (12.07.2006 / 22:36)  sfierszczyk

     dodaj komentarz

cd. (beznadziejna strona) Bedac na przedostatnim weselu w Galopie, w czesci wczesniej
zagospodarowanej, moje biale buty z lekka sie przybrudzily (czerwona cegla), ujmuje to
najdelikatniej;)

 Re: Poszukuję lokalu/hotelu na 180 os. - okolice Ząbek   (12.07.2006 / 22:40)  sfierszczyk

     dodaj komentarz

ta strona mnie dobija...
uważam że przybyszówka jest kiczowata...
nie umywa się ani w porównaniu do Galopu ani do Pietrzaków.
Polecam zajrzenie do Hotelu Gregory w Kobyłce. Jest tam bardzo ładna i duża sala, a opinie o organizacji imprez słyszałam b dobre.
U Pietrzaków jest b fajnie, ale niestety drogo i obawiałam się ze nieco za bardzo wykwintnie. Hotel Gregory jest akurat:)
 Re: Re: interesuje mnie sala przybyszówka   (28.08.2008 / 16:25)  was
      dodaj komentarz
proszę ocencie mi sale przybyszówke jak tam jest interesuje mnie wesele na 160 osób jak z jedzeniem i obsługą prosze piszcie
 Re: Re: interesuje mnie sala przybyszówka   (28.08.2008 / 16:28)  was
      dodaj komentarz
proszę ocencie mi sale przybyszówke jak tam jest interesuje mnie wesele na 160 osób jak z jedzeniem i obsługą prosze piszcie
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie