Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  miał ktoś wesele w Hotelu Poli...

__________________________________________________________________________________________

miał ktoś wesele w Hotelu Politański w Rybniku? Chcialam sie dowiedzieć o obsługę i jedzenie ( czy dobre i w miare dużo)
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: miał ktoś wesele w Hotelu Poli...   (09.07.2006 / 23:56)  megi

     dodaj komentarz

Cześć Kasiu, ja też z chęcia dowiedziałabym się na temat tego hotelu, gdyż ofertę mają atrakcyjną, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce...
 Re: miał ktoś wesele w Hotelu Poli...   (13.07.2006 / 18:27)  Marcin

     dodaj komentarz

Oferta wygląda na bogatą ale w rzeczywistości jedzenia jest bardzo mało. Niektóre pozycje były liczone np 1/2 porcji na osobę ( ale nigdzie w jadłospisie tego nie napisali ). Co do smaku to też niew było najlepiej. A jak poszliśmy po weselu do kierowniczki, że za taką kwotę na osobę to jedzenia było za mało to zaczeła na nas krzyczeć, że chcemy naciągnąć "biednego" pana Politańskiego na straty. Do domu zabraliśmy tylko nasz alkohol i nasze napoje , a jedzenia było do zwrotu śladowe ilości ( 3 rolady i jakieś sałatki ). Odpuściliśmy. Ale w żadnym razie nie polecamy tego lokalu. Lepiej poszukać czegoś innego, a na pewno nie będzie gorzej niż tam. ODRADZAMY
P.S. Przez to wesele to nawet niechętnie wracamy myślami do tego dnia bo tylko ciśnienie rośnie.

 Re: Re: miał ktoś wesele w Hotelu Poli...   (31.07.2006 / 20:47)  kaśka
      dodaj komentarz
a kiedy mieliście to wesele? Bo ja mam tam zamówioną salę i najchętniej po tych opiniach bym zrezygnowała
 Re: miał ktoś wesele w Hotelu Poli...   (27.09.2008 / 23:49)  iwoncia231

     dodaj komentarz

Tak ja miałam tam wesele 13.09.2008r Było fantastycznie. Wszystkim polecam
 Re: miał ktoś wesele w Hotelu Poli...   (27.09.2008 / 23:49)  iwoncia231

     dodaj komentarz

Tak ja miałam tam wesele 13.09.2008r Było fantastycznie. Wszystkim polecam
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie