Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Bar fryderyk (Warszawa-Puławska przed Piasecznem)

__________________________________________________________________________________________

czy może ktoś był na jakimś weselu organizowanym w barze fryderyk w Warszawie, znajdującym się przy Puławskiej gdzieś na wysokości Pyr, bliżej piaseczna? Miejsce wydaje się ciekawe, przestronne i ciekawie urządzone, ale chciałbym poznać wrażenia kogoś kto tam był wino i miód pił i tańczył do białego rana?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Oglądaliśmy tą sale w celu wyn...   (11.07.2006 / 9:33)  Eliza

     dodaj komentarz

Oglądaliśmy tą sale w celu wynajęcia jej na wesele. Właścicielka jest niereformowalna, 6 zł za litr napoju i stół wiejski w palarni to przesada.
 polecam!   (25.08.2006 / 21:13)  karo
      dodaj komentarz
co ty czlowieku wygadujesz????? sale slicznie wystrojone, właściciele mili, kelnerki ladne. atmosfera rodzinna, przyjemna. widocznie ta osoba ktora zostawila ten post poprzedni wcale tam nie byla i ma informacje wyssane z palca. trzeba to miejsce odwiedzic by sie upewnic ze wesele w tym miejscu to swietny pomysl i wspaniala zabawa. haha bo ja tam bylam, miod i wino pilam, a jak!
 Re: Oglądaliśmy tą sale w celu wyn...   (16.02.2008 / 11:06)  selenit81
      dodaj komentarz
niereformowalna? bo litr napoju kosztuje 6 zł???? a czy Ty chciałaś mieć wesele w sklepie spożywczym? czy w restauracji.... ciekawe czy jak idziesz na piwo do knajpki to też dziwisz się ze piwo (i to pół litra) kosztuje 6 - 7 zł
Stół wiejski jest zaraz jak wchodzisz na sale... chyba czujesz satysfakcję jak widzisz ze goscie zaraz przy wejsciu mówią"łoł" pali się w tym samym pomieszczeniu to fakt ale dlatego, że to pomieszczenie może być non stop wietrzone - chyba masz obok drzwi na dwór... a tajk w ogóle to pali się po przeciwległej stronie do stołu... a jeśli ktoś stanie z papierosem przy stole wiejskim to świadczy o Twoich gościach.... równie dobrze można poprosić orkiestrę aby na początku ogłosiła, że prosicie o palenie na zewnątrz... to rozwiązałoby Twoj proble....
Jestem kelnerką w tej restauracji... goście zawsze są zaskoczeni wystrojem sali... a młodzi z rodzicami zawsze po północy przychodzą do nas i dziękują za wspaniale przygotowane wesele.... nikt jakoś się nie skarżył..... wszystko jest na czas, goście miło obsłużeni, zawsze czysto na stole.... czy masz jeszcze jakieś wątpliwości????

POzdrawiam
Ola
 Re: Bar fryderyk (Warszawa-Puławska przed Piasecznem)   (30.08.2006 / 20:54)  Karola26

     dodaj komentarz

Hej. Ja tam będę mieć wesele w przyszłym roku w sierpniu. Zanim się na nią zdecydowałam byłam w około 20 różnych salach, a Bar Fryderyk odkryłam przypadkowo i była to ostatnia sala, którą widziałam. Zanim podpisalismy umowę widzieliśmy salę udekorowaną, z zastawionymi stołami-wyglądała SUPER!!! Sala pomieści nawet 200 osób, jest dużo miejsca do tańczenia i spory podest dla orkiestry lub D'Ja. Oprócz sali jest też ogród z altankami, dwoma miejscami na grilla, ławami, hustawką, a jesli ktoś chce mieć wesele na dworzu, to w tym ogrodzie jest nawet specjalne zadaszone miejsce! Niestety sali nie można obejrzeć w internecie, a szkoda (ale ja mam zdjęcia). Najciekawsze jest to, że wiele sal, które reklamują się w internecie informują, że mają wolne terminy. Baru Fryderyk w internecie nie ma, ale wierzcie mi kiedy podpisywałam umowę w kwietniu tego roku, wszystkie terminy tegoroczne były już zajęte. Co do jedzenia, bardzo ładnie udekorowane, mam nadzieję, że równie smaczne.
Witam. Bardzo mnie zainteresowała Twoja wypowiedź. Czy masz może jakieś namiary na tą restaurację? Jak możesz to wyślij mi na mail'a. Pozdrawiam
 Re: Re: Bar fryderyk do Karola26   (24.02.2007 / 22:01)  olala
      dodaj komentarz
Hej! mogłabys mi przesłać jakies fotki olenus@poczta.fm ? Byłabym bardzo wdzięczna, pozdrawiam!
 Re: Re: Bar fryderyk (Warszawa-Puławska przed Piasecznem)   (25.01.2007 / 10:49)  Misia
      dodaj komentarz
Fryderyk ul. Baletowa Warszawa-Pyry - w sierpniu 2004 r. odbyło się tam moje wesele i było super !!!!!! Do niczego nikt nie miał chociaż najmniejszych zastrzeżeń!!!!!
Czy również mogłabym prosic fotki na sebfra@wp.pl. z góry dziekuje i pozdrawiam.
 Re: Re: Bar fryderyk (Warszawa-Puławska przed Piasecznem)   (07.01.2008 / 22:22)  basia1388
      dodaj komentarz
Ja polecam Fryderyka bo jest sssuuper a oto ich stronka fryderyk.waw.pl
 Re: Re: Bar fryderyk (Warszawa-Puławska przed Piasecznem)   (16.02.2008 / 11:11)  selenit81
      dodaj komentarz
witam.... jak najbardziej popieram Twoją wypowiedź.... Jak ktoś zdecyduje się na wesele we Fryderyku.... będzie zadowolony... ba zadowolony to mało powiedziane.... a nam kelnerkom z Fryderyka bardzo miło pracuje się z zadowolyn=mi gośćmi..... szefostwo też jest przesympatyczne...

Pozdrawiam Ola
 Witajcie!Spędziłam dużo czasu ...   (30.11.2008 / 23:05)  anetaj

     dodaj komentarz

Witajcie!Spędziłam dużo czasu by znaleźć to miejsce w necie - ale po prostu nie ma. Czy możesz mi wysłać kilka fot i dać jakiś namiar na ten lokal?Poszukuję sali na wrzesień 2009 i jest ciężko...MaIL - ANETT19@O2.PL - BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA!pOZDRAWIAM
 Re: Witajcie!Spędziłam dużo czasu ...   (30.11.2008 / 23:08)  anetaj
      dodaj komentarz
OK DZIĘKI ZA STRONKĘ - BARDZO ;) WCZEŚNIEJ JAKOŚ TEJ INFORMACJI NIE WIDZIAŁAM!!!!
 Jeżeli chodzi o salę weselną F...   (09.08.2010 / 13:03)  justynak

     dodaj komentarz

Jeżeli chodzi o salę weselną Fryderyk, polecam ją bardzo. W lipcu mieliśmy wesele jedzenie pyszne , piękny wystrój , goście zachwyceni zwłaszcza stołem wiejskim.
Polecam

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie