Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  sala MARGO

__________________________________________________________________________________________

czy ktoś ma informację na temat sali MARGO, Wierzbin k. warszawy???
bardzo prosze o opinię, dzięki

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: sala MARGO   (23.05.2006 / 15:15)  Monika

     dodaj komentarz

Czesc ja bylam i moge zareczyc obsluga profesjonalna jedzonko smaczne sala piekna a ogrodek jak z bajki bylam u kolegi na weselu i w przyszlym roku ja bede miala nasze wesele

 Re: sala MARGO   (23.05.2006 / 15:39)  ola

     dodaj komentarz

ja tam bylam na sylwestra z moim clopakiem i oswiadczyl mi sie w ta piekna sylwestrowa noc wezmiemy slub w lipcu i palacyku Margo jak bylismy ostatnio to zaskoczyl nas ogrod tam jest pieknie a szefowa widac za zna sie na organizowaniu imprez polecam zobacz sama www.dwmargo.pl

 Re: sala MARGO   (30.05.2006 / 12:34)  Wojtek

     dodaj komentarz

Czolem bylem i mysle ze bardzo uczciwa rozmowa nie obiecanki a konkretne warunki i bardzo przystepne nie za drogo i nie za tanio sala duza ladna a reren przepiekny szum wody i zielen itd. jestem zdecydowany moja Madzia jest szczesliwa bo w lipcu bedziemy miec piekne zdjecia w plenerze i na miejscu w nocy jest wrecz bajecznie polecam spotkajmy sie na sylwestra my tam bedziemy wszystkim Mlodym Parom zycze szczescia

 Re: sala MARGO   (20.06.2006 / 23:22)  karol

     dodaj komentarz

Bylem w czerwcu na weselu bylo super jedzonko smaczne obsluga szybka organizacja profesjonalna polecam

 Re: sala MARGO   (04.07.2006 / 0:24)  Dudek

     dodaj komentarz

Bylem w sobote co pisza to prawda polecam szczery Dudek

 Bralismy slubik 3 czerwca:-)no...   (20.08.2006 / 10:36)  aga

     dodaj komentarz

Bralismy slubik 3 czerwca:-)no i weselicho było w Margo. Wszystko jak najbardziej profesjonalnie. Własciciele przesympatyczni i elastyczni. Otoczenie wokół domu weselnego zrobione ze smakiem (podswietlane oczko wodne:). Jezdonko pycha, w szczególności babeczki z owocami:-))NAPRAWDĘ POLECAMY!
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie