Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  zajazd regionalny w pełczynie

__________________________________________________________________________________________

czy ktoś miał wesele w zajeżdzie regionalnym w pełczynie niedaleko lublina. proszę o opinie. bardzo mi zależy a jeśli ktoś ma zdjęcia to super.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (1)   (22.10.2006 / 0:36)  pełczynianka

     dodaj komentarz

żarcie nie smaczne, sala moze byc, ale wszyscy znajomi którzy uczestniczyli w takiej imprezie narzekali na jedzenie, zero smaku
 Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (23.01.2007 / 19:36)  andrzej
      dodaj komentarz
nie zgadzam sie ! jedzenie super sala tez ok szczegolnie ta nowa część , bede miał tam wesele w czerwcu i wiem że bedzie ok! byłem na wielu weselach i widziałem jak wyglądają stoły na weselach! puste,brzydkie, a w zajezdzie byłem juz 5 razy na weselu i zawsze było super! jedzenia był do syta! a i polecam zespół relax z lublina:)
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (0)   (23.01.2007 / 19:37)  andrzej

     dodaj komentarz

zdjęcia sali i info są na
www.zajazd-regionalny.pl

 Ta pełczynianka była pewnie le... (0)   (04.04.2007 / 21:32)  pelczynianka

     dodaj komentarz

Ta pełczynianka była pewnie leniwa, nieczysta z nałogami oraz niedouczona bo nawet nie umie poprawnie pisać, pewnie studentka zaoczna. To też opinia jej nic nie znaczy. I nie została przyjeta do zajazdu a może udawała klenerkę lub kucharke... Proponuje jej żeby poszła do kościoła i do spowiedzi ...
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (1)   (19.05.2007 / 1:56)  ewa1980

     dodaj komentarz

witam
ja miałam tam wesele w 2006 roku i było fajnie :) sala ładna (duża) jedzenie też dobre, obsługa ok, klimatyzacja chodziła:), najlepsze było położenie zajazdu ( w lasku). Polcecam ten zajazd młodym parom,P.S słyszałam że dobudowno jeszcze jedną sale i że hotel jest w rozbudowie. posiadam zdjecia z wesela sal itp. , jest strona na zajazd-regionalny.pl , służe pomocą ewcia26@vp.pl

 Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (25.06.2008 / 9:25)  megi
      dodaj komentarz
Sala ładna, ale dość ciemna, nie nadaje się na dużą liczbę osób. Jedzenie bardzo niesmaczne. Dla osób, które nie znają się na dobrym smaku będzie w porządku, lecz dla znających się na rzeczy do niczego. Nie polecam
 Polecam bardzo ten zajazd   (06.07.2008 / 21:05)  beata123
      dodaj komentarz
Witam. Nie zgodze sie z ta opnią. Ten zajazd słynie z dobrego jedzenia. Byłam na weselu u brata i u znajomych w tym zajezdzie w Pełczynie. Maja dobre jedzenie, na weselach jest dużo jedzenia, dużo dobrych dań gorących. Własciciele dbają o wszystkie szczegóły.Moi znajomi jak i rodzice byli bardzo zadowoleni a na poprawiny przyszli nawet ci co nie byli planowani bo bardzo im sie podobało. Mozna wszystko smiało powierzyc i zaufać właścicielce i obsłudze. Moje wesele równiez zamówlilśmy w tym zajezdzie na 2009 rok i już maja mało wolnych terminów. Naprawde jestem spokojna o swoje wesele, gdyż byłam w tym zajezdzie wielokrotnie. Wesela zorganizowane sa tam perfekcyjnie i za cene przyzwoitą. Nikt nikomu nie wylicza jedzenia a raczej obsługa zachęca gosci do jedzenia. Jest tam ludzka atmosfera. Po weselu mozna zabrać przekąski i dania - mój brat jeszcze w poniedziałek mial gości i w zupełności wystarczyło mu dań z tego zajazdu. Szczerze polecam zajazd w Pełczynie.
 Ciemna to może ty jesteś! Tam ...   (06.07.2008 / 21:21)  konrad24
      dodaj komentarz
Ciemna to może ty jesteś! Tam sie zapala światła. Byłem starszym na weselu w tym zajezdzie. Było ponad 200 osób i było super. Żarcia do woli. 2 dni dobrej imprezy z pełna pompa a może ty megi chciałas przyjatko na 40 osób i Kobra ci odmówiła i stad masz fochy do tego zajazdu. Moja kumpela tam pracuje i na nic nie narzeka. Tam musisz byc trzeźwa jak wchodzisz :) Bo cie wyproszą. A może za duzo wypiłas i nie masz smaka. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników!
 Re: Polecam bardzo ten zajazd   (07.01.2009 / 19:18)  annna
      dodaj komentarz
planujemy tam wesele w pazdzierniku 2009 i ciagle bijemy się z myslami...jeśli jest to tylko mozliwe chetnie skontaktuję się drogą telefoniczną z osobami które już korzystały z usług w Pełczynie. Będe dozgonnie wdzięczna
 Re: Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (23.08.2009 / 16:29)  inka9
      dodaj komentarz
zajazd W Pałczynie!! czy ktoś korzystał z pokoju???? w tym zajeździe,wiec miałam przyjemność spędzić jedną noc:okna brudne!firanki; pozostałości po muchach,wszędzie kurz,brudno !!! za taką cenę to nie w porządku.
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (1)   (18.07.2008 / 1:00)  katarzynasadecka

     dodaj komentarz

haha-widac konkurencja nie spi:), bede miała tam wesele w przyszłym roku i zapowiada sie fajnie-byłam tam-widziałam jak jest-próbowała jedzenie. Nic mi wiecej nie potrzeba, lokal nam sie podoba i jedzenie jest dobre.P.S.- Szukamy zespołu z Lublina moze ktos poleci jakis dobry? Pozdrawiam
 Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (12.01.2009 / 12:12)  karolka48
      dodaj komentarz
Miałam wątpliwą przyjemność być klientką tego zajazdu.Wystrój ładny ,jedzenie możliwe ale obsługa z właścicielka na czele skandaliczna.Brak szacunku dla klienta .NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZAJAZDU!!!!!!!
 Re: Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (06.02.2009 / 10:31)  kotek
      dodaj komentarz
ha ha te Karolcia tam sie szanuje kazdego klienta chyba ze ktos nie zasluzyl na to bo jak to napisalas obsluga z szefowa na czele nie da sobie w kasze napluc szczegolnie przez takie pindy o bardzo zanizonym ilorazie inteligencji jak ty Tam klienci sa wiec po co znosic pijackie szelmy
 Re: Re: Re: zajazd regionalny w pełczynie   (16.02.2009 / 15:31)  karolka48
      dodaj komentarz
witam ...komentarz świadczy o właścicielach tego lokalu nic ując nic dodać...a jeśli jeszcze raz ktoś mnie tu obrazi to inaczej to załatwię....a tak się złożyło że byłam tylko ja z towarzystwem i obsługa oraz właścicielka lokalu ,to znaczy że właścicielka tak obraża mnie?czy może obsługa? DZIWNY ten,, kotek,,
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (1)   (06.02.2009 / 10:48)  kotek

     dodaj komentarz

Ja tez tam bylam na paru weselach i powiem szczerze ze ludziom ogolnie bardzo sie podoba i polecaja sobie nawzajem Wiem bo widzialam i slyszalam A szefowa z reguly nazywana przez innych Wredna Kobra wcale nie jest taka zla Jesli grzecznie sie zachowasz to nikt sie Ciebie nie bedzie czepial Zapraszam bo to na prawde bardzo mily zajazd Pozdrawiam
 STANOWCZO ODRADZAMY TEN LOKAL....   (23.10.2009 / 15:55)  iza495
      dodaj komentarz
STANOWCZO ODRADZAMY TEN LOKAL. Mieliśmy tam swoje wesele i jesteśmy głęboko rozczarowani. Szefowa oszukuje na wszystkim co się da. Było zamawiane ciasto z cukierni tyle ile trzeba na taką liczbę gości, natomiast dziwnym trafem ciasta ubyło. Kiedy podczas wesela chcieliśmy sprawdzić ile jeszcze jest ciasta, szefowa kategorycznie zabroniła wejścia na zaplecze mimo że to nie było ciasto z jej lokalu.Pewnie nie chciała aby ktokolwiek widział co się dzieje na zapleczu. Podobnie sprawa się przedstawia z "wiejskim stołem". Kazała przywieźć dużo wyrobów bo jak to ona powiedziała "nie będzie się wstydzić że trzy kilogramy kiełbasy wisi i tyle". Część wędlin " wiejskiego stołu" miała być skrojona na talerze na poprawiny, lecz nikt ich nie widział na stołach w poprawiny. Ponadto nie dajcie się zrobić z ceną. Kiedy zamawialiśmy salę ustaliliśmy cenę za gościa. Miała ona oscylować w granicach 100 zł. Tydzień przed weselem cena wzrosła do 135 zł/os. Jedzenie też nie było warte tej ceny. Dlatego w momencie rezerwacji sali proponujemy przygotować umowę pisemną dotyczącą należności za wesele. Szefowa życzy sobie na tydzień przed weselem ilość gości na poprawiny-jeśli będą robione. Wiadomo, że większość ludzi nie wie czy pojawi się na poprawinach, więc za tych niepewnych gości też trzeba było zapłacić w związku z tym też byliśmy stratni. Proszę również nie sugerować się zdaniem szefowej i nie prosić jej o zdanie w żadnej kwestii. Mocno zraziło nas zachowanie kelnerek. Dania były podawane po kolei każdemu z gości. Myśmy też się w końcu "doczekali". Oceniamy to na wysoki stopień nieprofesjonalizmu obsługi. A wypowiedź jednej z kelnerek przy podawaniu dania cytuje "Ma pani" pozostawiam drogim forumowiczom do oceny. Na czas wesela zajazd miał być zamknięty dla osób z zewnątrz, lecz spotykaliśmy tam ludzi całkiem spoza grona zaproszonych gości.Lokal bardzo wszystkim się podobał, lecz żaden z gości nie znał kulis jakże istotnych kwestii przez nas tu wspomnianych. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte albo unikajcie tego lokalu.
 nie masz racji, nie znajdziesz... (2)   (02.11.2009 / 20:32)  krzysztof

     dodaj komentarz

nie masz racji, nie znajdziesz lokalu za 100 zł w tej okolicy. My zamawialiśmy wesele w tym zajeżdzie prawie dwa lata temu i wtedy była cena 95-100 zł. Teraz płaciliśmy podobnie do ciebie i w innych lokalach w łęcznej i w Swidniku jest drożej bo nawet 160 zł.My jesteśmy zadowoleni i goście też.Fakt że właścicielka jest ostra baba ale u nas była do konca przez dwa dni i nie możemy nic złego powiedzieć bo dopilnowała tak jak obiecała.My mieliśmy prawie 130 osób i niczego nie zabrakło.My zamawialiśmy wiejski stół koło Lęcznej i gościo doradza ile zakupić czego. Ciasto z Puchaczowa oni też wyliczają ile trzeba na stoły może za mało zamówilikście na gościńce dla gości bo u nas jeszcze ciasto zostało i ta kucharka co kroiła oddała w całości nie krojone.My powierzyliśmy tej pani całość naszego wesela i alkohole. Nie żałujemy mamy wspaniałe wspomnienia i piekne zdjęcia a najlepsza jest płyta z nagraniem, które mogę udostepnić.
 Re: nie masz racji, nie znajdziesz...   (04.11.2009 / 12:00)  iza495
      dodaj komentarz
Widzę Krzysztofie, że też zostałeś "zrobiony" na kasę ale widocznie to standard w tym lokalu.Znam ceny w innych lokalach ale inne lokale mnie nie interesowały w momencie rezerwacji zajazdu. Interesowała nas cena za gościa na weselu i na poprawinach. Szefowa w momencie rezerwacji sali zaznaczyła że cena może minimalnie wzrosnąc o 5 czy 10 zł. Lecz kiedy przyszło do płacenia to wynik był zadziwiający. Ciekawa jestem jaki pokój dostaliście. Pewnie "trójkę". Wszystkie pary młode tam szefowa wysyła po tym jak pokazuje najładniejszy pokój w zajeździe. Jeśli chodzi o ciasto to my zamawialiśmy je u Greli w Mełgwi i też było wyliczone i przygotowane na taką liczbę gości której się spodziewaliśmy. Ale wynik tej sprawy jest już ci znany, pisałam o nim w poprzednim komentarzu.Widzę że kwestia poziomu profesjonalizmu tego zajazdu dla wielu ludzi jest pojęciem względnym. My nie jesteśmy zadowoleni, Ty wręcz przeciwnie. Każdy ma swoje odmienne oczekiwania i każdy ma prawo do swojej opinii. Forum istnieje nie po to aby licytowac się kto ma rację, lecz po to aby dokonac subiektywnej oceny na każdy temat. Pozdrawiam.
 Re: nie masz racji, nie znajdziesz...   (29.11.2009 / 17:45)  kotek80
      dodaj komentarz
czytam was i smieszą mnie wasze komentarze, 5-10zł co to za róznica , przy 100 gosciach 500-1000zł , jak juz robicie wesele za 20-30tys to chyba ta kwota nie robi róznicy. Wiadomo jak sie zamawia wesele 1-2 lata wczesniej to nikt nie jest w stanie przewidziec co bedzie za pare lat. Ceny wszystkiego idą w góre, także wesel:) Zróbcie sobie wesele w remizie OSP to wydacie 5tys. Co do zajazdu to mi sie bardzo podoba, byłam na paru weselach i wszystko jest jak należy, ale każdy ma swoje zdanie.
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (2)   (28.06.2011 / 12:53)  qazxsw123

     dodaj komentarz

Też jestem zainteresowany organizacja wesela w tym zajeździe, czy ktoś ostatnio był tam na weselu? Jakie wrażenia? Może ktoś ostatnio organizował tam przyjęcie weselne? Będę wdzięczny za opinie.
 ODRADZAM młodym parom ten loka...   (25.04.2012 / 20:31)  marta2222
      dodaj komentarz
ODRADZAM młodym parom ten lokal na wesele: byłam tam w październiku 2011 na weselu kuzynki i nie mogliśmy uwierzyć, że można na weselu podawać tak niedobre i nieświeże jedzenie.
co ciekawe, wiele produktów było przygotowanych z torebki w tym ZIEMNIAKI Z PROSZKU! pierwszy raz coś takiego widziałam w restauracji. oprócz tego oczywiście sos z proszku oraz to samo mięso podane 3 razy: raz z ryżem, raz z ziemniakami z proszku, raz z makaronem.
młode pary: wydacie na to wesele sporo pieniędzy - warto, aby zarówno Wy jak i goście byli zadowoleni.
 zajazd regionalny w pełczynie-Polecam   (21.08.2012 / 16:32)  magda29
      dodaj komentarz
Ja POLECAM , miałam wesele tam w lipcu 2012 na ponad 200 osób i było wszytsko dobrze, Zajazd Regionalny w Pelczynie jako jedyny tego typu lokal w naszym regionie posiada tak dobrze rozwiniętą baze noclegową ( 100 miejsc ) ,miałam dużo gosci z Polski i miło było że mieli gdzie spac, cene za osobe w hotelu robi własciciel po 50zł ze sniadaniem - to chyba tanio, zajazd posiada tez fajny basen, jacuzzi i saune co było gratis dla wszytskich gosci weslnych, w poprawiny fajna zabawa na basenie jak pogoda dopisze:) Jedzenie tez dobre, mieliśmy 7 dan cieplych i ok 17-18 przystawek zimnych. Polecam jak za taką cene taki fajny lokal.
 Wesele tam ? Porażka! Córka wł... (0)   (22.04.2015 / 12:58)  lublinianka

     dodaj komentarz

Wesele tam ? Porażka! Córka właściciela niby szefowa - to młoda zadumana w sobie pyskujaca rycząca 30'stka. W lokalu bród, zwisające pajęczyny na które zwracaliśmy uwagę w piątek przed weseslem, oczywiście nie zostały sprzątnietne! Brudne łazienki, nie jednokrtonie zwracalismy uwage ba brak mydła, brak papieru,- wykrzyczała że sprzatała 10 minut temu i że "co za goście". Po oczepinach dania wybrakowane, dla połowy gości nie starczyło porcji.
 Jestem oburzona więc napiszę j... (1)   (22.04.2015 / 12:58)  lublinianka

     dodaj komentarz

Jestem oburzona więc napiszę jeszcze, że zgineło ciasto, serniki makowce z beza, kulki rafaello i nawet nie wiem co jeszcze. Nie mogliśmy wejść na kuchnie, nie można było zobaczyć ile ciasta zostało. Ale czytając komentarze na innych portalach to stały numer. Jestem wściekła że nie przeczytałam wcześniej komentarzy bo wszystkie negatywne są prawdziwe! Porcje przystawek miniaturowe, koreczki śledziowe wielkości orzecha laskowego! Inne śledzie ułożone w centymetrowe paseczki! Zjedzonych przystawek nie dostawali! Goscie się wybawili, ale ja jako organizator przepłakałam 2 dni po weselu. Takie koszty i praktycznie zero jakości.
 Re: Jestem oburzona więc napiszę j...   (04.06.2015 / 13:21)  ilonaa
      dodaj komentarz
z
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (0)   (04.06.2015 / 13:44)  ilonaa

     dodaj komentarz

Miałam tam wesele w tym roku i powiem szczerze ze nie wyobrażałam sobie lepszej lokalizacji. Obsługa dokładała przystawki jak i przekąski na bieząco, dodam ze jedzenie maja na prawde przepyszne i doskonale wiem ze smakowało wszystkim gościom. Wszystkie szczegóły ustaliliśmy tydzień przez weselem z właścielem dzięki temu wiedzielismy ile alkoholu, ciasta i wyrobów wiejskich dokupić na taka liczbe osób, dodatkowo wiele ciasta jak i jedzenia ze stołów zabraliśmy ze sobą do domu. Przez całe wesele mogliśmy liczyć na wsparcie właściciela jak i jego córki (dodam ze są to bardzo uprzejmi ludzie) którzy udostepnili nam wyciszony pokój praktycznie za darmo dla zmęczonych zabawą dzieciakow. Miałam wiele gości z całej Polski takze wiele osób nocowało w hotelu gdzie nocleg ze sniadaniem kosztowal zaledwie 50 zl, pokoje naprawde czyste i zadbane to samo tyczy sie toalet do których równiez nie mialam zastrzeżeń i uwazam ze nie brakowało w nich niczego na moim weselu. Nie było równiez problemu z przedłużeniem przyjęcia weselnego takze bawilismy sie do białego rana. Mam naprawde piękne wspomnienia GORĄCO POLECAM!
 Re: zajazd regionalny w pełczynie (0)   (09.06.2015 / 11:23)  mmm

     dodaj komentarz

Miałam tam swoje wesele w tym roku. Z lokalu jestem bardzo
zadowolona, jedzenie pyszne, super wystrój, duzo atrakcji dla dzieci.
Jedynym minusem są kelnerzy, którzy na ogół są bardzo mili i pomocni,
ale chcą w bardzo chamski sposób wyciągnąć co i ile się da, także lepiej
pilnować swojego ciasta i alkoholu.. Jednak uważam że ogólna moja
ocena lokalu jest na ogromny plus, gdybym miala organizować wesele
jeszcze raz na pewno ponownie wybralabym ten lokal :-) jeśli ktoś
chciałby zdjecia lub mial jakieś pytania można śmiało pisać wiadomości
prywatne

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie