Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  SALA GRAND W NIEPORęCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________________________________________________________________________________

PROSZE O INFORMACJE NA TEMAT SALI !!!!!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Byłam w tej sali całkiem nieda... (3)   (20.04.2006 / 16:09)  Karola26WAWA

     dodaj komentarz

Byłam w tej sali całkiem niedawno, podczas poszukiwań sali na moje wesele. Sala Grand usytuowana jest tuż przy drodze prowadzącej do Nieporętu (od Warszawy), dokładnie po lewej stronie. Jest nowa, przed Świętami Wielkanocnymi miało się tam odbyć pierwsze wesele. Na zewnątrz jest dosyć duży parking, a sama sala jest oświetlona czymś w rodzaju lampek choinkowych (ale to daje fajny efekt). W środku jest ładnie, nie ma przepychu ani kiczu. Podaję Ci numer tel. do właścicielki (Pani Jasińska tel: 022 774 87 52 lub 504 982 772).Pozdrawiam
 Miałam okazję być na weselu wł...   (09.05.2006 / 10:02)  Fiolka
      dodaj komentarz
Miałam okazję być na weselu właśnie w tej sali i bardzo mi się podobało, wystrój świetny jedzenie i obsługa również, na górze można wynająć pokoje jakby co.
Według mnie ta sala jest jedna z najlepszych w okolicach Warszawy a ceny nie są wcale wygórowane, zresztą sama bede miała wesele w tej sali we wrześniu.
 Re: Miałam okazję być na weselu wł...   (08.06.2006 / 13:32)  ~Paula
      dodaj komentarz
A czy ta sala ma swoją strone internetową? Znacie cenę w tej sali od osoby?I co się w niej zawiera?
 słyszałam o tej sali wiele dobrego   (15.07.2006 / 12:32)  magda
      dodaj komentarz
słyszałam o tej sali wiele dobrego ale chciałabym zobaczyć oferte w internecie.
Prosze pomóżcie, bo nie moge znależć przez wyszukiwarke.
Czy ktoś zna adres internetowy tej sali???
 słyszałam o tej sali wiele dobrego   (15.07.2006 / 12:33)  magda
      dodaj komentarz
słyszałam o tej sali wiele dobrego ale chciałabym zobaczyć oferte w internecie.
Prosze pomóżcie, bo nie moge znależć przez wyszukiwarke.
Czy ktoś zna adres internetowy tej sali???
 GRAND GRAND GRAND GRAND 21....   (23.04.2007 / 16:52)  madziara7
      dodaj komentarz
GRAND GRAND GRAND GRAND

21.04.2007 Wesele mojej siostry.
Nie wiem, od czego zacząć.Może na początek PODZIĘKOWANIA DLA PANI GRAŻYNKI I JEJ MĘŻA ZA PRZYGOTOWANIE TAK WSPANIAŁĘGO WESELA!!!!!!
A więc tak:
Bardzo polecam SALE GRAND wnętrze Sali jest pięknie i gustownie urządzone.
Obsługa jest tak miła i sympatyczna, że nie jedna restauracja mogłaby wziąć przykład z obsługi w SALI GRAND!
Kelnerki i Kelnerzy bardzo, ale to bardzo dbali o stoły przykład: Mój brat delikatnie wstawiony (w końcu to wesele) wylał kawę troszkę na obrus większą część na podłogę wierzcie mi nie zdążyłam podnieść się, aby poprosić kogoś o sprzątnięcie a już obok nas stała pani kelnerka, aby to posprzątać.
Po drugie talerze wymieniane razem ze sztućcami, co rzadko się zdarza przeważnie na weselach wymieniają talerze a sztućce zostają.
Popielniczki czyściutkie jak na Sali przeznaczonej do palenia tak i na zewnątrz Sali.
Jedzenie pierwsza klasa a niech tylko ktoś coś powie źle na temat jedzenia lub tej Sali to dostanie o de mnie wiązankę nie miłych słów.
Brak słów żeby opisać tak wspaniałe wesele w SALI GRAND!
Podam swojego maila może ktoś będzie chciała się czegoś dowiedzieć, czego nie napisałam, ale nie jestem wstanie opisać wszystkiego. Poprawiny na tej Sali były zajefajne.
magdagodlewska1@wp.pl odpowiem na każdego maila
Odpowiadam na pytanie:
Sala Grand nie ma na razie strony internetowej. ALE BĘDZIE!

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKICH SUPER WESEL JAK TO U MOJEJ SIOSTRY W SALI GRAND!!!STANISŁAWÓW TRASA NA NIEPORĘT

Z POWAŻANIEM
Magda Godlewska

 Re: Byłam w tej sali całkiem nieda...   (29.03.2008 / 21:47)  lucys
      dodaj komentarz
odsprzedam termin i miejsce domu weselnego, Grand w okolicach Nieporetu ( w opcji razem z orkiestra ) na dzien 30.08.2008r. wiecej pod numerem 602707242.
 Re: Re: Byłam w tej sali całkiem nieda...   (29.03.2008 / 21:51)  lucys
      dodaj komentarz
DO OGLOSZENIA WYZEJ . tel 602707241
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie