Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Sala Proma Trading ul. zegarynki

__________________________________________________________________________________________

Czy ktoś miał tam wesele??? Powiedzcie na co warto zwrócic uwage?? mamy zarez. sale, ale nie wiem czego mam się spodziewac. pani mówi że sala jest do 120 osób, ale jakos takiej gromady nie jestem w stanie sobie tam wyobrazic...
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki (0)   (13.04.2006 / 14:49)  anula

     dodaj komentarz

My właśnie w tym roku będziemy mieli tam wesele. Robimy na około 110 osób i też mamy taki dylemat, ale po rozmowie z kilkoma osobami które już tam miały swoje wesela jestem spokojan. To naprawdę piękna sala :)
 Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki (0)   (14.04.2006 / 11:22)  aneta

     dodaj komentarz

A kiedy macie tam wesele, my w maju - mozemy podzielic sie wrazeniami:)
 Czesc, mam prosbę jeśli ktoś ... (0)   (02.05.2006 / 13:25)  autor: Kasia kasiak61@o2.pl

     dodaj komentarz

Czesc, mam prosbę jeśli ktoś tam będzie miał wesele niech napisze jak było.Bo ja w przyszłym roku tam mam
 Byłam tam na weselu, na prawdę... (1)   (03.05.2006 / 0:48)  Aga

     dodaj komentarz

Byłam tam na weselu, na prawdę bardzo fajnie. Nie wiem co i za ile, bo to dopiero przede mną, podjadłam fajnie obsługa bez zarzutu, zespół był trochę cienki. Polecam
 Re: Byłam tam na weselu, na prawdę...   (04.05.2006 / 14:45)  aneta
      dodaj komentarz
my mamy tam wesele 27 maja
podobno zarełko dobre i dużo , my nie zamawialiśmy od nich alkoholu i płacimy 155-160 zł. w zależności od tego ile osób będzie. Z alkoholem to bylo 180 zł. za całośc. A kapela we własnym zakresie. Z tego co wiem to najlepiej jest jak nie ma wiecej niż 100 os. Po imprezie napiszemy jak wrażenia.pozdrawiam aneta
 Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki (0)   (04.05.2006 / 20:24)  magda

     dodaj komentarz

bylam tam w sobote na weselu - bylo super!
Jedzonko - pycha
Obsluga bardzo mila
A rano zanim sie wszyscy zorientowali - cale jedzonko ktore zostalo - czekalo zapakowane w styropianowe pudeleczka :)
Polecam!!!!

 Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki (0)   (05.05.2006 / 9:05)  anula

     dodaj komentarz

My mamy tam wesele w sierpniu i tak jak pisałam mamy mieć ok.110 osób. napiszcie te, które już były ile osób było i czy było ciasno??
Pozdrawiam

 Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki (1)   (24.11.2006 / 20:59)  betsy

     dodaj komentarz

Witam, bylam tam w pazdzierniku na weselu. Sala w porzadku, choc dla bardziej wymagajacych (a ja wlasnie taka osoba jestem) troche za malo elegancji. Sama wesela bym tam nie urządziła. Ogród owszem jest, ale o tej porze roku nic specjalnego - zimno i raczej ponuro. Jedzenie naprawde smaczne, a obsługa no cóz, raczej bez rewelacji choś uprzejmości tez nie mozna jej odmówić. Reasumując było ok, ale bez większych zachwytów...
 Re: Re: Sala Proma Trading ul. zegarynki   (24.06.2007 / 17:25)  paulusek
      dodaj komentarz
czy może ktoś miał tam wesele (lub był na weselu) w tym roku??
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie